Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ballīte 5gadniecei

Zelta_malina

Ludzu iesakiet labu vietu Rīgā nelielām svinībām aptuveni 5-7 bērni. Iepriekš nav bijusi pieredze ar svētku istabām utt. Savukārt, ja taisa ballīti mājās (dzīvokli) kādas idejas aktivitātēm iesakat? Līdz šim svinējām mājās radu lokā, bet šogad meita vēlas aicinat draudzenes...

Zelta_malina
Siltā laikā bieži būts ballītēs parkā pikniks + animātors. Ja ir dārzs tad to pašu var mājā. Man personiski animatori nepatīk diez ko, bērni tāpat vairāk grib savā starpā spēlēties. No spēļu istabām man vislabāk patīk Sky&More, jo viņa nav liela, citur baiss haoss un bari

īriete

Zelta_malina
Mums sestdien bija ballīte piecgadniecei. Notika lauku mājā, 100 km no Rīgas. Kopā ar jubilāri bija 10 mazie. Animatore brauca no Rīgas, LOL vienradža tēlā. Kā bērniem patika! Izcila meitene! Ko tik viņi tur nedarīja 3,5 stundas - spēlēja spēles, gan iekšā, gan ārā, bija gliteru tetovējumi, ziepju burbuļi gan mazi, gan lieli, balonu zvēriņi, ar popitiem kaut ko tur darīja, sejiņas apgleznoja ideāli un ātri, viņa arī kūku iznesa, novadīja jubilāres mešanu gaisā. Un aizbrauca kostīmā, vīrs pēc brīža brauca uz pilsētu, smējās, ka meitene pārgērbusies mežā pie mašīnas. Līdzi viņai bija mūzikas izlase tieši tam vecumam. Atradu viņu ss.com, ļoti patīk, ka viņai precīzi var izvēlēties, tieši ko, cik ilgi un par kādu cenu gribat. Ņemsim viņu arī vasarā uz septiņgadnieces jubileju, tad ar ķīmijas eksperimentiem.

īriete
Cik maksāja animātore par to visu?

īriete
Super! Es tieši arī skatījos ss. Tieši lol gribēju. Bet neesmu vēl sazvanījusi. Par stundu norādīts 50 eiro. Varbūt vari padalīties ar kontaktinfo vai iemest te linku no ss.

īriete

Zelta_malina
Jelena Sīle, feisbukā ir.

Papildināts 01.05.2023 13:47:

burumburums
200 eiro, ieskaitot 100 km ceļu no Rīgas.

Papildināts 01.05.2023 13:48:

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18435269