Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

lūdzu padomu

sparnins

AAfrika

Droši vien ir 2 varianti. Dzert kādas nomierinošās zāles un strādāt, vai iet meklēt citu darbu.

Jā, lai apmācītu strādāt ar datorprogrammu, kolēģei tiešām var nākties atrasties tuvu- kā tad viņa redzēs, ko dari monitorā? (es arī neko neredzu pa lielu gabalu). Un vēl ar pirkstu jāiebaksta monitorā "spied tur".

Loga atvēršana/aizvēršana- ir problēma visur, kur ir vairāk par 1 cilvēku.

Sagaidīt, ka kāds jauno darbinieku pārsēdinās labākajā vietā- maigi izsakoties, tas ir ļoti naivi.

Hanna123

Par kaķēnu glābšanu - malace, vajag sazināties arī ar biedrībām, lai sterilizē kaķeni un tādu situāciju vairāk nebūtu.

Par visu pārējo - piedod, bet problēma esi tu nevis visi apkārtējie. Ar tādiem kā tu ir ļoti grūti gan privātajā, gan darba situācijā, visu laiku j;auztraucas, ka kaut ko ne tā pateiksi, aizvainosi, atkal būs asaru plūdi utt. Saprotu visu par personisko telpu, man arī nepatīk, ja lien virsū vai runājot pienāk tik tuvu, ka nespēju vairs koncentrēties, ko saka, bet gan kā distancēties no runātāja. BET. Ir situācijas, kad ir jāpiecieš. Kur prāts prasīt pieredzējušam kolēģim atdot savu darba vietu? Vai teikt kolēģei, kura veic apmācību uz datora, lai ievēro distanci? Viņa taču pienāk tuvu tikai uz apmācību laiku, ne? Un stundu bimbāt tualetē darba laikā... kā jau te ieteica, meklē speciālistu palīdzību, jo tā tu tiešām pārbaudes laiku neizturēsi.

femmefatale

Gribās pajautāt - Tu no meža esi iznākusi? Tā ir normāla darba vide. Un pasaki paldies, ka kāds tērē savu laiku un Tevi apmāca, nevis iemet plaukstā grāmatu un baksties kā gribi un prasa rezultātu. Un kas būs nākamais? Kad darba virtuvē mikrenē kolēģes sildīs pusdienas, bet Tev negaršo un pat riebj zivis un tā smaka, Tu arī stundu raudāsi tualetē novemdamies? Jeb pieprasīsi vairāk zivis neēst?

Savus vē, pē un mē var atstāt mājās. Ir jāsocializējas. Pirms darba uzsākšanas tak zināji uz kurieni ej.

Es arī ļoti mīlu dzīvniekus,taču man nekad nav ienācis prātā viņus uz darbu taskāt. Dzīvniekus paglābi - malace, plusiņš Tev pie karmas.

Sparnins, kā veicas?

Njā, šis slikti, tas slikti. Atnāk tāda jūtīga būtne un sāk pravas kačāt.. Cerams kolēģiem vairs tas nav jācieš.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18435633