Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Emocionālā vardarbība

Alcantra

Vizuāli tur viss ir ļoti Ok. Arī, kad nāk kāda paārbaude visi ir nodricināti, lai viss tīrs, bērni sapucēti, darbinieki smaidīgi.

Bailīgie klusē, agresīvie smaida, bet iekšēji ņirdz.: ko Tu man padarīsi, es šeit strādāju 20 gadus.

Gemma

Nu jā, tajā vietā tas bijis līdzīgi. Man šķiet, viņa toreiz izmantoja slēptās kameras? Sadarbojās ar žurnālistiem? Bet viņa ir viena no tiem, kas spējusi sistēmu uzlauzt.

Iespējams, ka arī savā pašreizējā pozīcijā cīnās par to pašu.

Minncis

Ierakstīt balss ierakatus tādās situācijās un pa taisno uz VBTAC, Aizliegto paņēmienu vai Nekā personīga. Tāpat viena mamma nesen izdarīja ar bāriņtiesu Jelgavā, ja nemaldos.

ko Tu man padarīsi, es šeit strādāju 20 gadus.

kāpēc jāstrādā tāds darbs, kurš jādara ar riebumu? kā vispār cilvēks, kas strādā aprūpē, ir spējīgs apsaukāties? man nav nekāda sakara ar aprūpi, bet es nespēju apsaukāties, jo tas ir pilnīgā pretrunā ar manām vērtībām.

domāju, ka vienīgais, ko darīt, ir neatlaist rokas un cīnîties par taisnīgumu. nestāvēt malā. ja iespējams, ievākt pierādījumus.

kāpēc jāstrādā tāds darbs, kurš jādara ar riebumu? kā vispār cilvēks, kas strādā aprūpē, ir spējīgs apsaukāties?

Tāpēc, ka citur ir cilvēki, klientim, pacienti, u.t.t, kuri var pasūdzēties, par necienīgu uzvedību, bet bērni ar īpašām vajadzībām, kuri pat nerunā, nevar to pastāstīt. Ja kādreiz krievu laikā vekalā bija pārdevējas , kuras "rēja" uz pircējiem, jo bija situācjas noteicējas,tad tagad pat Maximā tā nevar uzvesties. Tur kasieres, lielākoties, tā neatļaujas uzvesties. Arī tirgū, nē, jo tad pircēji pie tevis nenāks.

Šādā aprūpes iestādē viņas var izpausties, jo uz šo darbu, kas ir smags fiziski un morāli, par attiecīgo algu gribētāju nav kas strādā, un tur ņem visus, kas tik vispār ir ar mieru to darīt.Galvenais, izziņa no sodu reģistra, ka nav bijusi sodāmība.

Un seko turpinajums..... varam izdarīt seinājumus.

Iestādes vadītāja, nevis noliedz, ka tas viss nebūtu patiesība, bet gan : "tas ir vārds pret vārdu , un Jūs neko nevarēsiet pierādīt".

Alcantra
Tad der rakstīt Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijai sūdzību par minētās iestādes darbinieku attieksmi un arī par iestādes vadītājas attieksmi, ka vardarbība netiek atzīta kā problēma un bērnu tiesību pārkāpums un nenotiek atbilstoša rīcība no vadības puses.

Uzrakstīju.

Man paliek interesanti, kā viņi reaģēs, ja tā dāmā saka, ka neko nevarēs pierādīt, jo tikai "vārds pret vārdu". Varbūt viņai jau ir tāda pieredze,ka neviens neko,jo bērni ir ar smagiem garīgiem un fiziskiem traucējumiem, un viņi neko nevar pateikt. Tur neviens bērns nerunā. Darbinieki baidās.

Alcantra
Žēl, ka šo situāciju vadība nav spējīga, lai gan tai bija jābūt visām iespējām izdarīt, atrisināt savas iestādes iekšienē. To varēja izdarīt pat ļoti ātri un iedarbīgi.

Tas ir nožēlojami, ka pie vadības grožiem ir tādas personas, kas ir savā būtībā tik infantili un rīcības nespējīgi. Tas ir kaut kas neiedomājams.

Beidziet vienreiz baidīties! Cik vien dzirdu, tik sabiedīiba un visi tādi bailīgi. Kamēr baidīsieties, tikmēr pārmaiņu nebūs! Saņemt vienreiz drosmi un uz priekšu! Pēc tam jau iepatiksies!!!

Pēdējās izmaiņas: Meauk, 24.05.2023 18:09.

Tāpēc, ka vadītājai ir svarīgi kā tas izskatās, nevis kā jūtas bērni. Ir svarīgi. lai dienas laikā gultas ir pārklātas ideāli, bez nevienas krunciņas, lai meitenēm vilktu kleitas, nevis bikses , lai uz grīdas nebūtu, ne puteklītis, tāpēc bērnam nedod viņas mīļāko lelli, jo lelles mati var nonāk uz grīdas, u.t.m.l. Visi saka: "mums vadītāja ir pedants'', tikai tas viss ir spēle uz āru, bet bērnu sajūtas nav tik svarīgas, kā izrādīšanās. Un ja atnāk kāda pārbaude, tad viss ir skaisti, un tā kā bērni nerunā, tad kā viņi jūtas nav ne jausmas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18435685