Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Emocionālā vardarbība

Alcantra

vilks

Alcantra
Tas pedantisms jau arī bērniem dara pāri. Vardarbība ir ne tikai apsaukāšanās. Un ne tikai pret bērniem.

Paldies, ka to cel gaismā.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Problēma, kā izrādās, nav tikai aprūpes personālā, aprūpētājās, kuras lielākoties' ir ar ar zemu intelektu un izpratni, ka apsaukāties, ne pret vienu, nav Ok, kur nu vēl darīt pāri šādiem bērniem. Atklājas, ka vadītājai arī tas ir pieņemami, un tad jāsāk domāt, kas ir ar šī iestādēs vadītājas izpratni, par to kas ir pieņemami, attiecībā pret šiem bērniem.

Kokopelli

Es laikam sāktu izmantot slēptās kameras, pa kluso ierakstītu skaņas failus. Zinu, ka pēc tam pati varētu atrauties pa tāsi vai vēl dabūt pantu saistībā ar GDPR, bet man būt pofigs. Jo, kaut vai tā pati aprakstītā situācija ar bērnu, kurš nošmucējas ēdot. Raudāt gribas... nu, kā to var prasīt no bērna, kuram FIZISKI ir grūti veikt šīs darbības? Un tak vispār - ja strādā ar šādiem bērniem, tad taču tā kā būtu jāsaprot, ka no viņiem nevar gaidīt to, ko var gaidīt no veseliem bērniem.

Saprotu, ka algas ir mazas, bet man tomēr liekas, ka vispār šādas vietas pievelk strādāt cilvēkus, kas vnk ir emocionāli/fiziski varmākas, jo viņiem vnk tie ir ērti un viegli pieejami upuri.

Kokopelli

Ierakstīt , neko vairs nevaru, jo esmu no turieni prom.

Nedomāju, ka VBTAI ierēdņi ar šo grib nodarboties un skaidroties, sevi lieki apgrūtināt, un visticamāk, ka nav ieinteresēti. Savos kabinetos sēžot viņiem pat nav nojausmas, kas tur notiek realitātē. Un to neviens pat nevar saprast tikai apciemojot, apmeklējot to iestādi.Tur vajag, kā minimums nedēļu pabūt pilnu darba dienu, lai to saprastu. Nu, labi! Aizies viņi uz turieni, vadītāja pateiks, ka nekas tāds nav, ka viss ir forši, un kā jau iestādes vadītāja teica ka vārds pret vārdu, un neko nepierādīsi. Nevis, ka tā nav bijis, bet ka nepierādīsi.

Un aprūpētāju kontingents, tie, kas tur strādā desmit un vairāk gadus, ir intelektuali vājš. Daļa pat ar pamatskolas izglītībām. Un tādus ir viegli vadīt, jo nezin arī savas tiesības.

Par to, kas tur notiek ar bērnu ēdinašānu, produktu izlietojumu, kas paredzēts bērniem, labāk neskart.......

Alcantra
Tevi atlaida vai pati aizgāji?

VioletsSaulriets

Nevarētu atlaist, pat ja gribētu, jo nav jau par ko.

Pati aizgāju, jo sapratu, ka tas ir bezcers.Vai nu Tu pieņem to, kas tur notiek, vai nē.Jo, kā rakstīju iepriekš, vadība pret to visu ir kurla un akla.Vienīgi, ārkārtīgi žēl bērnus. Un tiem bērniem, kuriem ir vecāki un viņus pa retam apciemo, to nevar iedomāties, jo viņu klātbūtnē tiek spēlēts labs teātris.

Vai tev ir kāds plāns turpmākai rīcībai? Manuprāt ja nav pierādījumu, tad vismaz aizsūtīt vēstules "nekā personīga" vai "bez tabu". Šādi stāsti ir daudz. Mums mazpilsētas pansionātā ar notiek trakas lietas. Vecos cilvēkus, piemēram, daudz zāļo lai guļ mierīgi un netraucē.

VioletsSaulriets

Aizrakstīju VBTAI, bet maz ticams, ka tur vispār būs kāda reakcija, jo, kā teica iestādes vadītāja "vārds pret vārdu".Reaģēt viņiem jāreaģē, bet ko? Aizies uz to iestādi, vadītāja pateiks , ka tā nav taisnība, un saņemšu atbildi, ka manis rakstītais nav apstiprinājies. Bet, ja tā tiešā būs, tad gan iesaistīšu medijus.

Mans mērķis nav kādus konkrētus cilvēkus padzīt amatiem, vai aprūpētājas no darba vietām, bet lai kaut kas bērnu labā tiek darīts, lai nedara pāri bērniem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18435685