Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Brilles pusaudzei- kur lētāk

<Martina>

<Martina>

Sveiki! Kurā no optikas saloniem būtu draudzīgākas cenas brillēm un redzes pārbaudei? Ir 3+ karte, kas vairākos optikas salonos piemēro 20% atlaidi brillēm un 50% redzes pārbaudei. Bet nu galīgi nav saprašana, kur ir dārgie saloni un kuriem cenas draudzīgākas. Varbūt kāds veicis izpēti un vak ko ieteikt. Paldies!

Manā pieredzē visdraudzīgākās cenas ir mazpilsētu vietējās optikās (kas nav nevienā lielajā ķēdē). Manai ģimenei brilles taisa Barona optika (Limbaži un Līvāni), necenšas novilkt piecas ādas, piedāvājumā ir zīmolu outlet rāmji. Un uztaisa pāris stundu laikā (nevis sūta uz sazinkurieni ar briļļu saņemšanu pēc 2 ned.).
(Bija situācija ar citur taisītām brillēm, kur jau tā dārgajā rāmī (lētu tur nebija) "der tikai šie īpaši plānie dārgie stikli", mainījās recepte, biju jau šausmās, ka atkal būs kādi 100 eiro par stikliem vien, bet Barona optikā nosmējās (ka bieži par šo dzirdot) un bez problēmām ielika vismaz 2x lētākus.)

Fejja

Lētākais no saloniem ir Optio optika. Tur redzes pārbaude par brīvu, ja pērk pie viņiem brilles. Bet ja dabū recepti, tad sevišķi pusaudžiem, nākotnē iesaku Zenni optical brilles (arī optiskās saulesbrilles) par daudz daudz lētākām cenām kā Latvijā. Pusaudžiem noteikti patiks daudzie stilīgie rāmji, tikai jāpiešaujās pie izmēriem (ja Latvijā pirksiet brilles, uz briļļu kājiņas ir rakstīti tie briļļu izmēri), vēlams arī lasīt un skatīties atsauksmes. Par tādu cenu, brilles var mainīt kā aksesuārus. Es tur pasūtu saulesbrilles, jo Latvijas otiskās saulesbrilles nevaru pavilkt.

https://www.zennioptical.com/

pumpucis

Man saglabata šī adrese https://roopert.lv/ (pieredzes nav). Par Zenni optical labas atsauksmes, kad nebija cilindra pasūtīju. Tagad gan ar muitu jārēķinās

sakii

https://optio.lv/lv/akcijas/berniem-brilles-davinam/

Kā saprotu, viņu optikā Vienības gatvē ir lielākā bērnu briļļu izvēle.

Fejja

pumpucis
Man ar visu atmuitošanu sanāk lētāk kā Latvijā, ja briļļu veikalā man standarts ir 130-170 EUR viss kopā (tagad jau varbūt dārgāk), tad Zenni man vienmēr ar visu atmuitošanu 50-70 EUR viss kopā. Tur tikai vajag piešauties. Esmu pasūtījusi 4 brilles (tikai vienas nederēja/nepatika/nelikās ērtas).

Optio būs lētāk, bet kvalitāte nav laba. Fielmann ir dārgi, bet kvalitāte laba. Ja katru gadu jāmaina brilles, tad var ņemt tajā pašā Optio.

Papildināts 16.05.2023 10:54:

man arī 3+ karte, bet nekādas īpašās atlaides nejūtu, (brilles pērku 3 bērniem, gandrīz katru gadu).

Little Devil

Optio dārgi un brilles sliktas kvalitātes. Regulāri remonti.. Ar visu atlaide, cena augsta.
tagad sūtīju Siguldā, outlet optika.. vai kaut kā tā. Ir Šokolādē un Raibajā sunī. Cena bij laba un kvalitāte vēl nav pievīlusi. Nēsā nesaudzīgs tīnis...

Esmu laba meitene, daru visu to pašu ko sliktās, tikai ļoti labi ...

<Martina>

Little Devil
Cik samaksāji par brillēm? Zvanīju uz optio, viņi teica, ka vidēji sanāk 70 eur piemaksāt pie atlaides cenas.

_Me_Julie_

Ja brilles domātas ikdienas nepārtrauktai lietošanai, tad ieteiktu tomēr ieguldīt nedaudz vairāk. Protams situācijas un iespējas ir dažādas. Kā "briļļainais" ar stāžu 25+ gadi to saku. Piemeklējiet rāmīti vieglāko, lai nav smaguma uz deguna. Par stikliem, tur jau opcijas dažādas. Pusaudzis nav jau galīgs bērns, varēs uzmanīgāk ar stikliem būt. Man vidēji pilns komplekts (rāmis un lēcas) izmaksa ap 300+ eiro. Bet es nemainu tik bieži. Pie tam ir garantija 2 gadi, ko arī izmantoju Parasti taisu Filmanī, jo vienkārši slinkums citur iet. Varu ieteikt vēl Coberg optikā paskatīties, tur demokrātiskas cenas bija, mammai nesen taisīju, ap100 eiro samaksāju.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18435741