Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IELTS->Angļu val eksāmens 12.klasē

Li

Skolā teica, ka labi nokārtotu IELTS eksāmena rezultātu var iesniegt, lai nebūtu jākārto angļu val eksāmens.

Kā lai pārbauda, vai šis process ir veiksmīgi pabeigts? Drošības pēc, ja nu kāds skolā vai IZM(?) nav ko sajaukuši. Gribētos to noskaidrot pirms eksāmena, lai, ja nu kas, var aiziet uz eksāmenu.


https://likumi.lv/ta/id/338249-noteikumi-par-svesvalodas-centralizeta-eksamena-visparejas-videjas-izglitibas-programma-aizstasanu-ar-starptautiskas

Izskatās, ka process pats par sevi diezgan vienkāršs, bet arī daži termiņi ir jau tutū, ja skola kaut kur nolažojusi. Jāiet runāt skolā vai VISC, vai tur, kurš tad ir attiecīgās IS uzturētājs, ja nav uzticības skolas teiktajam. Ja kļūdas tomēr ir pa vidu šim procesam, tad gan liela brēka jāceļ, bet nu ķēpa būs pamatīga. Administratīvie procesi vismaz.

Ant_LV
Skolai jau sen iesniegts, itkā esot reğistrējusi tālāk, bet nu tik necaurspīdīgi tas viss, ka sāk mākt bažas un interesē, kā citiem.

Procesiem neesmu gatava, lai tad iet un liek to 12.klases eksāmenu labāk.

Tur vajag laicīgi skolā painteresēties cik tālu apstiprināšanas process ir aizvirzījies, jo mans puika arī IELTS bija veiksmīgi nokārtojis, bet kaut kāda čakarēšanās par pielīdzināšanu toreiz bija. Dabūju zvanīt gan uz VISC, gan pats puika arī ņēmās ar skolas angļu valodas skolotāju par reģistrāciju. Iznākums bija veiksmīgs, bet gludi tas negāja.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18435801