Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

1. trimestra skrīninga rezultātu pārrēķins

Madara16

Sveikas vēlreiz!

Kā jau viena no meitenēm rakstīja, dakterim varētu nepatikt Papp-a rezultāts (0.43 mom, kas ir par zemu) un aizsūtīja šodien uz pārrēķinu.

Esmu satraukusies. Ja pēc pārrēķina rezultāti tomēr būs normā, tad var dzīvot tālāk bez stresa?

Un ja nē, tad kas seko tālāk?

Vizīte ir pašā vakarā, nevaru atrast sev vietu...

P.S. - Pārējie rādītāji ir ok, USG labs , riski aprēķināti kā zemi.

Man arī usg bija ļoti labs ,bet pārāk zemi analīžu radītāji.nosūtīja uz NIPT testu

Papildināts 25.05.2023 12:14:

Pārrēķinu man bija par vēlu veikt ,to var veikt tikai līdz 13.w 6 dienām

deleyla

Madara16
Mana gadījumā pārrēķins bija labs bet tāpat rezultātā patalogija

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Sveika, man arī bija tieši PAppa- a 0.46, kas arī uz zem normas. Viss pārējais bija labi. Uz pārrēķinu nemaz nesūtīja. Bet lika lietot asins šķīdinošos medikamentus. Puika piedzima vesels un viss ir kārtība. Dzemdību nama, kad piedzima placenta, tad saprata, ka tā nav pareizi izveidojusies, un iespējams dēļ šī bija arī tādi rezultāti. Priecajos par savu ginekologi, kas visu laicīgi noreaģēja un deva man medikamentus, lai bērniņam viss tiek, kas viņam vajadzīgs no manis.

Bantiite
Kādēļ jādzer asins šķīdinošie medikamenti?

Izklausās traki ☹️

Viņi bija jālieto visu grūtn.laiku?

Papildināts 25.05.2023 15:01:

deleyla
Kā pataloģiju atklāja, ja pārrēķins bija labs? Piedzimstot? Vai kādās padziļinātās analīzēs?

Dii36

Madara16
Asinsšķidinošie nav nekas traks. Daudzas grūtnieces dzer. Ja kopumā usg bij viss labi.laba kroka, bij deguna kauls mazulim, šobrīd nesatraucies. Gaidi pārrēķinu... ļoti daudzām ir zems šis rādītājs.... un viss ir labi.

Ja stress var taisīt NIPT testu.

Dii36
Šausmas. Veicot pārrēķinu tas mom vēl zemāks - 0.37

Papildināts 25.05.2023 18:43:

Ieteica Nipt vai augļūdeņu ņemšanu...

Papildināts 25.05.2023 18:44:

Kopējie riski gan nemainoties, joprojām zemi, bet tas mazais cipars

deleyla

Madara16
1x bija slikts uz ds..gan usg ,gan asinis,pēc nedēļas usg un asinis bija labas

1x risks bija 1:4 otres 1:800

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

deleyla
Tev piedāvāja vēl x taisīt skrīningu un USG?

Madara16
ja jau riski zemi, tad it kā nav pamata īpašam stresam. Man, piemēram, bija ļoti augsts brīvais beta HCG, bet arī augsts risks uz DS, dabūju taisīt nipt pat divreiz. Kad jautāju, vai kkas jādara ar to augstu HCG, daktere teica, ka tā mēdz būt, un ja nipt ok, tad tam nav jāpievērš liela uzmanība. Ja ir finansiāla iespēja, uztaisi nipt, un varēsi mierīgi baudīt grūtniecību.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18435903