Visiem lietotājiem: par zaļajiem un sarkanajiem īkšķiem pie komentāriem

NobodyIsPerfect

Slēdza Administrācija.
NobodyIsPerfect

Informējam, ka foruma Cālisl.lv Administrācija, izvērtējot lietotāju viedokli un pamatojoties uz sniegtajiem argumentiem, kā arī to, kā zaļo/sarkano īkšķu likšana ietekmē sarunas gaitu diskusijās un lai novērstu jebkādas spekulācijas par objektīviem/subjektīviem komentāru vērtējumiem, nolēma atteikties no šīs funkcijas. Ar nožēlu jāatzīst, ka pēdējā laikā šī funkcija tikusi izmantota ļaunprātīgi, liekot zaļo/sarkano īkšķi nevis par komentāra saturu, bet izrādot attieksmi pret komentāra autoru, kā arī izmantojot viena lietotāja paralēlos profilus, kas radīja nepareizu priekšstatu par komentāra vērtējumu.
Izmantojot izdevību, tāpat vēlamies atgādināt, ka foruma Cālis.lv formāts ir sarunas par sabiedrībā un personīgajā dzīvē aktuāliem notikumiem, viedokļu un pieredzes apmaiņa, lūkošana pēc padoma un dalīšanās priekos/bēdās, tāpēc lūdzam jūs būt saprātīgiem, daloties ar citās komunikācijas vietnēs atrasto informāciju, vairāk paust savas domas, negremdējot tēmas ar "TW/IG/FB atradu". Visu ar mēru!teite

Varbūt var pievienot kādus emoji to īkšķu vietā, nedaudz pietrūkst ātrai noreaģēšanai bez papildus teksta rakstīšanas. Nu kaut vai tikai smejošo, lai ir pozitīvi


Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Nu lūk, viss jau aizmuguriski bija izlemts, paspēlēja demokrātiju, nosauca par troļļiem un aizcirta to tipa feiko aptauju. Kādēļ vispār tāds tejāteris bija jāspēlē, tā arī nesapratu.

Deizy

NobodyIsPerfect
Vai varètu lûdzu iepazîties ar aptaujas rezultàtiem. Cik , "par", cik "pret". Tie taću ir apkopoti un anonîmi? Ja cienat savus lietotàjus, nevajadzètu bût problèmàm


Dzīvot ir vērts, lai mīlētu, audzinātu bērnus, dejotu un lasītu grāmatas. Pārējais ir tikai līdzekļi mērķa sasniegšanai


teite

Bija aptauja par šo?

Papildināts 01.06.2023 15:09:

Būtu pieticis, ja īkšķi nebūtu anonīmi, bet redzams kurš licis, uzreiz pazustu heiteri un n profilu īpašnieki


Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Īkšķus noņēma par godu reklāmdevējiem. Vairāk īkšķu ir mazāk komentāru. Mazāk komentāru ir mazāk aktīvs forums. Mazāk aktīvam forumam mazāk reklāmu.

teite
Tie ar daudzajiem ganjau nepazustu un iespējams, ka arī godīgie lietotāji ar vienu profilu ieviestu vairākus lai maskētos pie vajadzības.

Bet nekādas aptaujas jau nebija, ielika pļāpā tipa lai tauta nešūmējas, tad nosauca par troļļiem un savu nicīgo attieksmi nodemonstrēja. Viss jau bija izlemts iepriekš par labu tiem pāris īpaši sniegpārslainajiem sūdzmaņiem. Varēs malt savus metrīgos palagus tālāk kā wc papīra ruļļus.

Papildināts 01.06.2023 16:31:

Asteres
Ā, nu tad jāraksta mazāk. Varbūt tad kas mainīsies. Bet nav arī ērti, jāpenterē kāds ūdens bezjēgas, ja negribi likt tos +\- 1

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18435967