Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jauno foruma versiju gaidot: procesa update un vieta ierosinājumiem

Administrācija

Administrācija

Lizete
Jau iepriekš rakstīju, bet nesaņēmu atbildi. Ar izmaiņu ieviešanu ir pazudusi funkcija labot komentāru no mob telefona.OS: iOs, iPhone browser: Safari
Paldies, nododu ziņu datorpuišiem, lai labo!

Papildināts 01.06.2023 23:43:

Kļavaslapa
būtu forši, ja pie komentāra parādītos, ka kāds to ir nostučījis, t.i., paziņojis moderatotam. Savādāk sanāk justies kā neredzamam cilvēkam, ziņo, ziņo par naida runu, bet ne čiku, ne grabu.
Par šo iespēju domājām, tomēr atmetām kā "par daudz informācijas, par daudz saraibinājuma". Jebkurā gadījumā – ja kādam ir pretenzijas vai šķiet, ka nav reakcijas uz viņa ziņojumiem vai dzēsts par daudz/maz, jāraksta Cāļpasts Administrācijai ar konkrētu jautājumu, mēs sistēmā varam pārbaudīt, vai par konkrētiem komentāriem ir bijuši ziņojumi, kā arī to, kas ar komentāru un ziņojumu noticis.

teite

Vi valns! Kā heiteri šito pārdzīvos, ka neviens vairs neredzēs viņu bloķējumu sekas tempa formā!

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Noslepums

Es ar visu būšu apmierināta, ja tik atdod zaļos īkšķus. Tādējādi jūtos, kā komunicējusi ar foruma dalībniekiem, vai nu priekpilni piekritusi, vai neitrāli klusējot.

Bet vispār jau tomēr jocīgi, ja tā padomā. Vai nu māj ar galvu un piekrīti, vai arī klusē. Nez vai kādam būs vēlme iet uz kašķi un rakstīt ko negatīvu, tad jau sūdzēsies, dzēsīsīs un banos. Būs tāda iluzora vienradžu pasaulīte, kur viss tik daiļi, tik daiļi. Un saldi lipīgi kā sakusušu konču papīrīši.

Noslepums

dezavu
piekrītu, piekrītu... es arī kovidlaikā mīnusoju antivakserus ar īstu misijas apziņu. Gribētu turpunāt emoionālu un pamatotu pretreakciju... (jā gribētos, gan plusus, gan mīnusus)

Bet lai atdod vismaz pusi , šajā gadījumā pilnīga ne-reakcija varētu būt uzskatāma par mīnusu

Un vēl, man tomēr patiktu ne-anonīmi mīnusi. Esmu gatava pamatot nsavu sarkano īkšķi .

Šeit ir pieaugušu cilvēku forums, un ne anon;imi plusi un m;inusi labi iederētos.

Sniegpārliņām izveidot opciju plusu un mīnusu bloķēšana. Vai arī tikai mīnusu bloķēšana.

Hallhuber

Es par zaļiem un sarkaniem īkšķiem un lai var redzēt kas tos liek.

Tagad jau ne tik populārs draugiem.lv, tur pārsvarā nav anonīmu profilu. Un tur ir iespēja pie komentāriem likt īkšķus un pie tam var apskatīt to personu, kura tos likusi.
Nesaprotu, kāpēc anonīmā forumā nevar likt īkšķus? Īkšķis ir mazāk traumējošs nekā vairāku lappušu garumā tiek " uzbrukts" personai, kura uz doto brīdi kādu viedokli raksta.

Piemēram: man te nesen vienā citā diskusijā pārmeta, ka es ēdienu sadaļā lieku bildes, kuras ir tālu no pavārmākslas šedevriem. Labāk lai liek sarkanos īkšķus un neraksta savus " izcilos" pārmetumus.

Ja kāds jūtas par sarkaniem īkšķiem aizvainots, tad uzrakstītais negatīvais teksts ir vēl aizvainojošās.

P.S. Mani neaizvaino ne sarkanie īkšķi, ne aizvainojoši teksti.

Vācijā . Baden- Württemberg / Bayern

Ēdienu bildēm jēga vienīgi tad, ja klāt arī recepte. Kāda jēga paskatīties bildi, ja tāpat nezini kā pagatavot.Savā ziņāžēl, ka nav vairs rečepšu tēmas, Ēdieniem liku sarkanos īkšķus, ja skaista fočene, laba kadra kompozīcija. Skaists foto, tāda laikam tās tēmas jēga un tad to foto arī vērtēju.

malacis

komentāru vērtēšana (slavenie īkšķi – bet tikai pozitīvie, no negatīvajiem atsakāmies, jo pasaulē tāpat daudz nejauku lietu)

O jē, sniegpārsliņas uzvar !!!

Kad mazas meitenes fano par My little pony es to uztveru normāli, bet, kad pieaugušo portālā vienradži kakā tikai varavīksnes, tas kļūst šķebinoši...

Gribās, gribās iešķiebt to sarkano īkšķi anonīmi, tāds pasīvās agresijas akts, es teiktu, neprotam izreaģēt savu agresiju produktīvā veidā, tāpēc tie anonīmie sarkanie īkšķīši glābj pašsajūtu, un ja kāds tam nepiekrīt, tad, protams, ka sniegpārsliņa un rozā vienradzis vienā personā, kas gan cits!

Dāmas un kungi, pēdējais laiks mācīties komunicēt nevardarbīgā veidā!

P.S. patiesībā man (Ibicas vārdiem sakot) pajāt par tiem īkšķīšiem, bet diskusija kopumā ir interesanta.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436031