Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jauno foruma versiju gaidot: procesa update un vieta ierosinājumiem

Administrācija

Evdokija

Varbūt ir tāda iespēja, ka īkšķus var uzlikt tikai no vienas IP adreses? Tad īkšķi būs no vienas personas, ne no desmit šīs personas profiliem?

Papildināts 03.06.2023 21:04:

Noņemt iespēju sev uzlikt īkšķi. Savam komentāram. Nav ko patmīlināties. ja jau es to rakstu, tad viennozīmīgi lieku sev zaļo īkšķi, jo tā domāju.

Kļavaslapa

Vienā ziņā labi, ka nebūs sarkano īkšķu. Lai izpaustu savas negācijas, kas daudziem ir neatņemama dzīves sastāvdaļa, būs spiesti rakstīt komentārus.

Kļavaslapa
Domā, sniegpārslas neskries sūdzēties un neliks dzēst tos komentārus?

Ja nebūs sarkano īkšķu, būs vēl vieglāk nevēlamo personu nobloķēt. Priekš kam lasīt sviestainus un murgainus tekstus

garmate

Lūdzu, citēšanas iespēju mobilajā versijā.

Izrādās man ļoti patīk, ka nav plusiņu un mīnusiņu. Nebiju domājusi, ka tas mani kā ietekmēs, bet jūtu, ka šādi man patīk labāk.

Vismaz, zaļo īkšķi, atdodiet!

Kaimiņu forumā ir forša opcija "citēt", zem komentāra uzreiz ir citēt. Līdz ko uzspied uz tās, citējamais komentārs parādās atsevišķā tumšā lauciņā, zem kura parādās tavs komentārs. visiem ir skaidrs u ko tu atbildi. Nva tā trakā ņemšanās ar kopēšanām, ja gribi atbildēt uz ko konkrētu citāda daļu, nevis visu komentāru.

Vispār, liekas,ka labi būtu,ja nikus varētu likt arī ar garumzīmēm. Kad reģistrējos,likās,ka visi pasaules niki jau ir aizņemti. Viens nieka "ķ" būtu atrisinajis situāciju ļoti.

Papildināts 05.06.2023 16:56:

Īkšku gan nepietrūkst. Iekomentē "Ļoti labi " un pretī dabuj 10 sarkanos īkšķus un ņe poņatka kas nepatika. Nereti liekas,ka kāds iet pa diskusijām un štancē sarkanos tāpat vien. Nu i labi,ka nav. Ja iebilsti, tad to var pateikt.

zumza

Es par zaļiem un sarkaniem īkšķiem un lai var redzēt, kas tos liek.

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Kazas taisa pārsteidzoši maz mēslu. (c)Bunny Go Piegozes

kino

Kaimiņu foruma citēšanas sistēma man, piemēram, nav pieņemama. Nafig jāpārkopē palagi? Nospiež "citēt", piemēram, Vieduminku un dabū kilometru garu citātu. Un tā 10x atbild un viss, kaput diskusijai.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436031