Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jauno foruma versiju gaidot: procesa update un vieta ierosinājumiem

Administrācija

Cien. Administrācija, priecājos, ka pievēršaties Cāļa uzlabošanai. Mans devums - atverot jebkuru tēmu, automātiski nokļūstam diskusijas 1. lapā. Varbūt vērtīgāk būtu tūlīt atvērt pēdējo, jo parasti jau skata to, kur arī raksta. Tas būtu labslaika ietaupījums tiem, kas diskutē.

Īkšķīši bija jauki. Tie ļāva balsot par aktuāliem jautājumiem. Un aiztaupīja virtuālās vides piesārņošanu ar atbilstošiem vai noraidošiem komentāriem.


Eileili

Lutetia
Pastāv opcija nespiest uz diskusijas nosaukuma, bet uz "jaunākais ieraksts".

Undomiel

Ierosinājums - savest kārtībā vai atjaunot bijušo fīču bilžu un skrīnšotu ievietošanai cālī. Jau vairākus mēnešus vairums skrīnšotu, vismaz liekot no mobilā, rādās kā melns kvadrāts.

Varētu ieviest iespēju tēmas autoram dzēst komentārus. Tā tēma virzītos autoram vēlamā virzienā. Tāda iespēja ir telegramā, kad kanāla īpašnieks dzēš sev nepatīkamus komentārus. Nevajag tad pat banot uz dienām vai mēnešiem un efekts sasniegts. Var arī ļaut nobanot kādu tieši tēmās, kuras izveido konkrētais autors (nevis bans, ka neredz konkrētā autora komentārus, bet bans rakstīt konkrētā lietotāja tēmās).

Savādāk administrācija lemj, ar ko tēmas autors gribētu diskutēt un ar ko nē. Un šis galīgi nesanāk.


Hallhuber

"Varētu ieviest iespēju tēmas autoram dzēst komentārus"

Tas nu galīgi garām! Tad tā nav nekāda diskusija, ja glauda tēmas autoram pa spalvai un saka tikai jā un āmen!
Vispārzināms, ka " strīdos  dzimst patiesība"

Kā alternatīvu varētu ieviest dzēst un ne tikai slēgt savu tēmu !


Vācijā . Baden- Württemberg / Bayern

Tiem, kuriem gribas uzriet, tiem, protams garām. Bet telegramā tā ir,un tādā veidā autors norobežo dusmīgos, aizvainojošos, nekulturālos komentus. Pieļauju, ka arī kādu izmet no kanāla ( nevis bloķē visa telegrama lietošanu). Man tas liekas loģiski. Ja interesanti lasīt autora tēmas un diskusijas, tad uzvedies tēmas autora cienīgi vai meklē citu, līdzīgāku sabiedrību ar ko diskutēt. Interesenti un kulturālie paliek. Un ir cita diskusiju kultūra. Ļoti prātīga sistēma. Ja atstās visus rējējus, autors pats vairs tēmas neliks. Viedoklis var būt atšķirīgs, bet tad jāmācās to pateikt cienīgi. Un loģiski arī tas, ka tēmu diriģē pats satura ievietotājs nevis administrācija, kuras vērtējums par vēlamiem un nevēlamiem komentāriem ir ļoti individualizēts.

Hallhuber

"autors norobežo dusmīgos, aizvainojošos, nekulturālos komentus."

Par šādiem komentāriem var informēt administrāciju un viņa var tos dzēst!
Tas ko sindy006 piedāvā nav nekāda diskusija, bet kā te saka " sniegpārsliņu" piektītoša galvas māšana.


Vācijā . Baden- Württemberg / Bayern

Labrīt! Atšķiras taču izpratne, kas slikto komentāru adresātam liekas slikti komentāri un kas adminitrācijai un no malas vērotājiem.

Administrācija pati aktīvi piedalās un pat raksta aizvainojošus komentārus tikai zem cita nika,protams. Un dažreiz lasa ar visu savu oficiālo niku un kaut ko komentē un nekad nedzeš rupjus, aizvainojošus komentārus. Varbūt 1% gadījumu, Bet dzēš tos, kuriem idejiski personīgi nepiekrīt. Tas būtu līdzīgi kā tiesnesis, kurš visu laiku soda to komandu, par kuriem nedeg. Par to jau bija tēma un šeit ne par to. T

ik daudz jau nu ir jāsaprot, ka rupji, aizskaroši komentāri patīk citiem lasītājiem un citiem, kam gribas šādi izteikties. Bet ne tam, kuram tie tiek izteikti jeb tie nepatik galvenajiem satura veidotājiem un samazina tieši viņu aktivitāti.

Esmu daudz čatus redzējusi - ne vienam autoram nepatīk aizskaroši komentāri. Tieši šodien redzēju, ka bez žēlastības tiek dzēsti laukā visi, kas izsakās tā kā cālī izteikties jau skaitās norma. Un nekas, paliek cienīga un interesanta diskusija.

Papildināts 25.06.2023 12:39:

Ne tikai tādi komentāri tiek dzēsti, bet rupjos, vulgāros izbano no čata ārā. Nu tieši tādus, kādi te calī ir pilns. Un autors turpina postēt. Vienu brīdi viņš bija noņēmis vispār komentārus dēļ rupjajiem komentātājiem (tādu bija 100 x mazāk nekā cālī, bet vienalga bija). Bet pēc tam atlika komentēšanu atpakaļ, toties tagad taisa tīrīšanu.

Manuprāt tas ir ļoti demokrātiski, ka virtuālajā vidē tēmas autors pats nosaka, kā drīkst izteikties viņa tēmā. Administrācija ar to absolūti netiek galā, baidās arī visus izbanot. Un izbanot no cāļa nav tas pats, kas dzēst komentāru kādā savā tēmā vai nobanot konkrēto komentētāju konkrēta autora tēmās.

Undomiel

sindy006
Varbūt tad ej uz telegram un sarunājies tur? Varēsi laimīga dzēst visus, kas raksta tev ne pa prātam, tad redzēsi, kāda sarunāšanās tev sanāks (par diskusiju roka neceļas to tavu ieceri nosaukt).

Cālī kategoriski nepiekrītu šādai inovācijai.

Papildināts 25.06.2023 20:55:

Putins arī "ļoti demokrātiski" noteica, kā drīkst izteikties viņa valstī, un mēs redzam, kur tas novedis


Didy tad varēs sktiet sūdxēties, ka tēmas autors viņas palagus ir izdzēsis.

Papildināts 25.06.2023 21:11:

Sindy

sūdzēties

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436031