Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jauno foruma versiju gaidot: procesa update un vieta ierosinājumiem

Administrācija

Pareiza doma ka tēmas autors varētu dzēst jebkurus komentārus.

Nesanāks diskusija... Dzēsīs nepatīkamos ierakstus.

Nevar zināt sanāks vai ne. Nevar zināt dzēsīs nepatīkamos vai ne.

Reizēm sarodas tur visāds spams. Varētu to padzēst, lai citiem vieglāk iebraukt problēmā un sniegt jēdzīgas idejas. Tas ka kas izdzēsts ir sīkums, jo tēmas autors dzēsto komentāru taču izlasīja. Tātad tas ir sasniedzis adresātu.

malacis

Kāpēc tikai autors? Ejam vēl tālāk un ieviešam, ka katrs lietotājs var dzēst jebkuru komentāru. Cālī paliks tikai tie komentāri, kas patīk absolūti visiem lietotājiem

Papildināts 26.06.2023 15:27:

Un cāli pārsauksim par sniegpārsliņu paradīzi.

malacis
Ko tur daudz, pašapkalpošanos - pats ieraksti, pats izdzēs.

tad uzvedies tēmas autora cienīgi vai meklē citu, līdzīgāku sabiedrību ar ko diskutēt. Interesenti un kulturālie paliek. Un ir cita diskusiju kultūra
Cālī ir iespēja atvērt savu slēgto grupu un tur izveidot sev tīkamu komentāru rindu. Visi smaidīs un piekrītoši mās ar galvu.

Tur varēs izvērst tēmas par dēmonu apsēstajiem un ne no augšas piedzimušajiem, un nekādu protestu.

garmate

Mani tracina, ka vispār ir iespēja ko dzēst. Arī pēdējo savu ierakstu. It kā iesaisties un raksti, bet, kamēr raksti, tikmēr atbildāmais ieraksts pazudis. Vabūt tad nevajag rakstīt, ja neeesi pārliecināts.

Un kā būs, ja pazudīs kāds ieraksts pa vidu? Pārējie sarunu jau attīstījuši, bet sākuma tam visam vairs nav.

Dzēst sev nevēlamos komentārus. Tas ir kā? Tēmā "mani tracina, ka es sabiedrībā lamājos", atbilde ir "nu tad nelamājies", atbildi izdzēšu un gaidu, kad kāds ierakstīs "lamājies droši"?

Sniegpārsliņu saiets.

Papildināts 27.06.2023 09:14:

Administrācija
Kad gaidāmas tās pārmaiņas?

malacis

Ūu, Administrācija!

Jums kāds dedlains tam portāla pārveides projektam ir? Vai arī par programmētājiem nolīgti kādi studenti un rezultāts kad būs, tad būs?

justme

Labrīt! Esmu ļoti dusmīga un vīlusies, ka tika noņemti blogi. Nu labi varat izslēgt jaunu blogu veidošanu, bet lūdzu atgrieziet tos, kuri jau bija izveidoti.

Administrācija

Diemžēl šobrīd piekļuve blogiem nav iespējama. Kā jau savulaik tika minēts, Cāļa jaunajā versijā blogošanas iespējas nebūs vispār. Šāds lēmums tika pieņemts, jo foruma mērķauditorija blogošanas iespēju izmantoja ārkārtīgi reti, toties šo sersvisu īpaši iecienījuši bija ārvalstu spameri, kuri tos blogus izmanto ne tikai kā krātuvi saviem failiem, bet arī pretlikumīgu darbību reklamēšanai. Nav tehniski iespējams ierobežot šo spameru darbību tā, lai netiktu ierobežota foruma Cālis pamatauditorija, kura ir izkaisīta pa visu pasauli. Mūsu tehniskā komanda strādā pie tā, lai maksimāli novērstu interneta ļaunlietotāju darbības protālā Cālis, nekaitējot un neierobežojot Cāļa lietotāju iespējas, cik vien tas iespējams. Tomēr diemžēl blogi nav un nebūs pieejami.

KaraLieNNe

Administrācija
Vai ir iespejams tomēr savu blogu kaut kā atgūt??? Jo esmu vilusies, kad netika par šo zinots VIESIEM Cāļa lietotājiem izsutot vēstules. Vismaz bridināt, kad lidz tadam un tadam laikam bus pieejami blogi, pēc tam viss.

Estrema

Kad gaidāma jaunā versija?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436031