Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zinātniskais kalkulators

diamond

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/01.06.2023-kapec-9klases-skoleniem-eksamena-del-jaiegadajas-zinatniskais-kalkulators.id295818


Četri vēji

Nezinu, kāpēc jāiegādājas vecākiem.

Mūsu skolā tādi ir - darbam stundās, lai pierod, un izmantošanai eksāmenos.

Tāds pats mācību līdzeklis, kā svari, mikroskops, sensors utt. bioloģijā, ķīmijā, fizikā. Tur taču arī eksāmenā nenes līdzi savējo.

Papildināts 02.06.2023 07:09:

Noklausījos. Demagoģiski izteicieni - nevarēs sekmīgi nokārtot utt. Tas varētu būt 1, max 2 uzdevumos. Lai nokārtotu, vajag 8 punktus no 80.

Kalkulatoru vispār var izmantot tikai 2.daļā, kur ir 20 punkti (no kopējiem 80)

Pēdējās izmaiņas: Četri vēji, 02.06.2023 07:13.


Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Brīnos, ka šo jautājumu aktualizē vien tagad. Bērna skolā kalkulaturs bija jāiegādājas pašiem, stundās daudzi izmantojot kalkulatoru aplikāciju telefonā, ko nevar darīt eksāmenā. Mums gan mājās tāds jau bija, līdz ar to problēma nav. Bet konceptuāli piekrītu, ka šo būtu jānodrošina skolai.


Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Norma Džīna

Mums skola dos un tas tika pateikts laicìgi.


Vistrakākais, ka nevar nekur nopirkt. Ies ar parasto

lauvux

Teikšu kā ir, ja skolēns kalkularoru eksāmenā redz pirmo reizi, tad piekaut matemātikas skolotāju!

Manējie devītie, apvienojumā arī audzināmie, jau septembrī tika informēti, ka tādi būs vajadzīgi, uz zinot, ka daļa noteikti plāno mācīties kā minimums vidusskolā, tad piemeklēju tādu, kas noderēs ari tālāk. Vecāki savāca naudu un nopirka visiem vienādus, arī man, jo tajā brīdī vēl nebija skaidrs, vai skola ko nodrošinās. Un reāli 2 mācību stundas mācījāmies strādāt. Visus knifus neatklāju, lai smadzenes galīgi neatmirst, bet vajadzīgo gan.

Cik sapratu no CE veidotāja, šo zinātnisko kalkulatoru vajadzēs 1 darbībā, jo otrās daļas ģeometrijas uzdevumā nu ļoti gribējās ielikt sin, cos vai tg tādam leņķim, kas nav 30°, 45° vai 60° liels, un likt noapaļot līdz desmitdaļām. Tas arī viss. Esiet mierīgi, liela daļa skolēnu šo uzdevumu pat nesāks pildīt (2. daļas viens no pēdējiem uzdevumiem).

Nopietni runājot, tā arī nesaprotu, par ko ažiotāža, ja CE veidotāji par šo savu iegribu informēja jau sen. Ja vien skolotājs interesējas par skolēnu prasmēm un skolēns nav totāls bastotājs, tad dārgais verķītis stundās ir tapis izmantots ne vienu reizi vien. Ja nav? Tad ir jautājums par skolotāja un skolas vadības atbilstību ieņemamajam amatam (skolotājs nav lietas kursā par jaunumiem savā nozarē vai skolas vadiba atsakās iegādāties mācību procesam vajadzīgo) vai skolēna attieksmi pret mācībām.

Papildināts 05.06.2023 22:29:

ceribu.taurenis, parastais nerēķina sin, cos, tg.

Šeit mierīgi varēja atļaut lietot vērtību tabulas, nevis pirkt dārgu kalkulatoru, lai nospiestu 3 pogas.

lauvux

10-14 eiro nav nekas megadārgs,ja paskatās, cik viņi (skolēni) saltiņiem nenotērē un vecāki cigaretēm, kafijām Narvesenā un visiem citādiem sūū.. tikai pabrēkt vajadzēja


lauvux
10-14 eiro nav nekas megadārgs

Ja tas nepieciešams tikai 1 uzdevumam un līdz šim visi iztika, tad ir gan dārgs. Kāpēc lieku kurbāzni mājās?! Skola varēja sagādāt vismaz uz 2 skolēniem 1gb.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436035