Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zinātniskais kalkulators

diamond

pumpucis

Jūs aizmirsāt pacepties par cirkuli, kurā var ievietot pildspalvu. Tas man šķiet nederīgāks pirkums, jo cirkuļi jau mājās bija. Un skatoties pēc parauguzdevumiem būs konstruēšanas uzdevums.

pumpucis
Cirkulis nav tādās cenās un pieejams arī mazpilsētu veikalos jebkurā laikā.

pumpucis

kolizejs
Nezinu par mazpilsētu, bet Rīgā tādu, kurā var ielikt pildspalvu vēl jāpameklē un cena kvalitatīvam 5 EUR.

Es necepos ar to kalkulatoru, jo manējai skolä tas tika vienreiz parādīts, viņa nepaguva iemācītities rīkoties, un mērķis ir nokārtot to eksāmenu vismaz kaut-kā. Nu neesam mēs matemātiķi.

Papildināts 06.06.2023 12:44:

Es necepos ar to kalkulatoru, jo manējai skolä tas tika vienreiz parādīts, viņa nepaguva iemācītities rīkoties, un mērķis ir nokārtot to eksāmenu vismaz kaut-kā. Nu neesam mēs matemātiķi.

9.klases eksāmenā formulu lapa pirmoreiz parādījās tajā pašā gadā, kad es to beidzu. Gandrīz nepaspējām iemācīties darboties ar to. Gads - 2005. Vidusskolā regulāri ceļoja dažādi projekti, bet uz vidusskolas beigšanu jau bija skaidrs, kas būs tajā un kas jāpiemācās no galvas. Dažiem, kas vēl nebija piedzimuši, kad es 9. klasē liku matemātiku, jau ir vai tūlīt, tūlīt būs 18... Bez maz vesela paaudze, kurai saulainā taciņa izklāta ar formulu lapām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436035