Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zem 35% 9. klases eksāmenā

Namiria

Tas ta skaidrs,ka neviens te nediskutē par noteikumiem,bet gan par kategorisko apgalvojumu,ka gadījumā,ja bērns ir ieguvis kādā CE zem 35% viņam vidusskolā nav ko mocīties, tur viņam nav vieta,kas nu gan var neatbilst patiesībai,ieteiktu startēt vidusskolās ārpus Rīgas un sasniegt mērķus,nevis uzlikt zīmogu,ka esi neveiksminieks.Rīga varēs savas vidusskolas veiksmīgi likvidēt un piepildīt IZM īstenoto skolu tīklu reformu,jūtat korelāciju,es jūtu.

Papildināts 06.06.2023 21:19:

Pagājušajā gadā,lai nokārtotu eksāmenu 9.klasē vajadzēja izpildīt 5%.Un tas bija sekmīgi un ar šo vērtējumu uzņēma vidusskolās.

Pēdējās izmaiņas: Saule2023, 06.06.2023 21:25.

Sviestabeka

Saule2023
Pagājušajā gadā,lai nokārtotu eksāmenu 9.klasē vajadzēja izpildīt 5%.

Neizplati dezinformāciju. Skaidroju vēlreiz. Līdz pagājušajam gadam 5% bija nokārtots eksāmens vidusskolā. 9. klasēm visi eksāmenu vērtējumi bija ballēs, viņiem centralizētie eksāmeni ar procentiem šogad ir pirmo reizi. Un no šī gada centralizētā eksāmena latiņa pacelta līdz 10% gan 9., gan 12. klasēm.

ja bērns ir ieguvis kādā CE zem 35% viņam vidusskolā nav ko mocīties
Ja bērns eksāmenā saņēmis mazak par 35%, tas ir nesekmīgs vērtējums. Tāpat kā iepriekšējos gadus neuzņēma bērnus ar labiem gada vērtējumiem, ja eksāmenā bija 3, tā šogad neuzņems, ja eksāmenā būs mazāk kā 35%. Šajā jomā nekas nav mainījies.

Kas ir mainījies - līdz šim nevarēja dabūt apliecību par pamatizglītību, ja bija vairāk kā 1 nesekmīgs vērtējums, bet tagad kaut visos eksāmenos var dabūt 10-32% (kas pirms gada bija nesekmīgs vērtējums) un dabūt apliecību.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Sviestabeka

nākamgad 4 balles būs tikai no pilniem 40% (tas, lai būtu sekmīgs), un nevienu darbu pārrakstīt nevarēs

Kur tas ir rakstīts? Attiecas uz visām skolām?

Puikas stāstīja. Viņiem savukārt skolā stāstīts, ka no septembra būšot jauna vērtēšanas kārtība.

Papildināts 06.06.2023 21:31:

Jā, tā kārtība būšot visām skolām vienāda.

Saule2023
Par idiotu cilvēku var nosaukt tikai ārsts-psihiatrs. Un ar tadu diagnozi var dabūt atbrīvojumu no eksameniem. Es uzskatu, ka skolēnam, kam atzīmes visu laiku ir bijušas ap 6 nav iemeslu saņemt CE vertējumu zem 35%, protams, ja skolotājs ir godīgs. Un beidziet visu laiku pieminēt tik populāru vārdiņu "stress". Stress no eksameniem var būt tikai zināšanas trukuma dēļ.

10% - nolikts eksamens.. smieklīgi..

Četri vēji

nav iemeslu saņemt CE vertējumu zem 35%, protams, ja skolotājs ir godīgs
Eksāmenus labo centralizēti, vietējā skolotāja faktors tiek izslēgts.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Četri vēji
Tas ir skaidrs, mana doma bija par tiem skolas "sešiniekiem", kas īstenība varēja būt 3 vai 4...

Plekste

Nesaprotu, kāpēc profenes tiek uzskatītas kā kaut kas slikts. Ja man tagad būtu jāizvēlas videne vai profene, es izvēlētos profeni... nu tik daudz interesantu profesiju, ko papildus vidusskolas vielai apgūt. Un jau šajā laikā vari saprast - patiks izvēlētais virziens vai nē, nevis iestājies augstskolā un tad tikai saproti, ka garām.

dace_bogdane

Es atkal nesaprotu, kā var 35% uzskatīt par sekmīgu, kur nu 10%! Rupji rēķinot, 10% ir 1/10 daļa no 9 klašu izglītības. Vienkārši smieklīgi, varētu teikt 1. un 2. klases zināšanas. Vai tiešām bērni nespēj abgūt 35% no mācību vielas, kas ir apmērma 1/3? Nu tad ir 4 varianti: programma par serežģītu; skolotāji nemāk mācīt, skolēni nemācās vai eksāmens sastādīs nepareizi. Es uzkatu, ka jebkuram bērnam, kurš stabili apguvis 6. klases vielu, vajadzētu būt sekmīgam 9. klases eksāmenā.

dace_bogdane, hmm, līdz šim nedzirdēta doma, ka 6.kl. skolēnam, t.i., cilvēkam, kas apguvis 6.kl. mācību vielu, jāspēj sekmīgi nokārtot 9.kl. eksāmenu. Kāda saistība sākumskolas tēmu (aritmētikas un ģeometrijas pašu pamatu) apguvei ar pamatskolas beigšanas eksāmenu, kurā pārbauda algebras, ģeometrijas, statistikas un kombinatorikas pamatu apguvi? Ticu, ka 7.kl. beidzējs spēj savākt vismaz 20% šajā eksāmenā, bet 6.kl. ... Nu, nu! Domu nesapratu.

jaajaa
Intereses pēc apskatījos 2019. gada 9. klases eksāmena uzdevumus. Ar 100% varbūtību varu apgalvot, ka pagājušogad mans 6. klases absolvēnts dabūtu tos 35%.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436095