Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zem 35% 9. klases eksāmenā

Namiria

pumpucis

Ja nu kādam aktuāli - vidusskolai ir rezultāti programmēšanā un fizikā.


Ir arī bioloģija

Un ğeogrāfijā

MazaisMurmulis

Lndskrn
em... par to 4 latv.val. Vēl nesen tas bija oficiālais minimums, lai iestātos 1.ģimn. Mans jaunietis iestājas ar 5 latv val. ( laikam. Vai pat 4 - es biju laimīga, ka sekmīgs latvval un ilgtermiņā tam tiešām nav nozīmes). Jā, tajā pašā RV1Ģ. Jo redz viņam visas "normālās" valodas padodas ( nu tās, kas C++, java utt), tik ar latviešu un krievu galīgi neiet. Un viņš nesaprot kā var nesaprast matemātiku. Tad nu nākas atgādināt - tieši tā pat kā var nesaprast latvval un neredzēt jēgu literālo tēlu analīzei. Cilvēku mēdz būt dažādi, un tad, kad bērns tiek norakstīts jau sākumskolā ( jo neatbilsts vidējam standartam) - tad iegūstam jauniešus, kuriem nekas neinteresē, nav motivācija, nav plānu...


MazaisMurmulis
Vispār jau tas ir šaurs skatījums- uzskatīt, ka ja nu ir ticis 1.ajā, un kaut vaj matemātikas Dievs, tad par pārējo nospļauties, un bērns tiek norakstīts . Noraksti vinu vecāku pasi , fokusējoties tikai uz to matemātiku . Dzive ir gara un pārsteigumu pilna . Un jo plašāku skatu , un tomēr tāda normāla limeni, jo iespēju vairāk. Un kopējais redZeslauks arī.

MazaisMurmulis

lutekle
Mazliet nenolasīji manu domu. Tā bija tieši par to, ka bērnu nevar norakstīt balstoties uz vienas jomas spējăm/nespējām/atzīmėm/procentiem. Dienžēl tieši tas notiek jau sākumskolā un ne jau no vecāku puses.

MazaisMurmulis
A, nu tad tiešām neuzkeru, piedod.

adatainis

MazaisMurmulis
u kā viņam tagad ģimnāzijā atzīmes latv.val? Jo manējam nokritās no 8/9 uz 7... Prasības arī latviešu valodā un literatūrā nav mazās...

MazaisMurmulis

adatainis
Jau students. No klapa 4 un ikgada stresa " vai būs sekmīgs latvval" ātri tika uz 5/6, vidusskolas posmā bija atzīmes par kādām attiecībă uz latvval un literatūru nebūtu pat iedomājusies, ka tā arī var - 8, 9... Un galvenais - jau pirmajā gadā ģimnāzijā viņš sāka saprast un ticēt, ka var. Ka ir tomēr kautkāda loģika arī latviešu valodā. Nesaku ka prasības bija mazākas, drīzāk - tika mācīts un atbilstoši prasīts.


adatainis

MazaisMurmulis
manējais to saka par angļu valodu. Un vācu valoda jau no starta ļoti labi aizgāja, lai gan nebija pirms tam to gadu mācījies (bija iespēja tikai krievu val. iepriekšējā skolā izvēlēties). Ka beidzot viņam sāk galvā veidoties valodas struktūra un kopējie likumi, kurus viņš nekad neesot izpratis un zinājis. Latviešu valodā gan viņam arī labi iet, sliktāk literatūrā, jo slinko ar visiem nododamajiem darbiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436095