Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vislabākā skolas soma pirmklasniecei

īriete

īriete

Cherubi
Fledermausis
O, tas Topgal izskatās labi! Jārāda jaunkundzei.Vienīgi baidos no Pēc trīs gadu lietošanas kā jauna.
eseni
Tev savukārt paldies, ka atgādināji, kā sauca tās dārgās. Bet šķiet, varētu iztikt bez tādiem izdevumiem, jo man šobrīd patīk tās Topgal. Un vēl akcija tagad.

īriete
Mani bērni 4 gadus nonēsāja Topgal. Ja nepērk ar bēbju zīmējumiem, tad mierīgi.

Upene

sursurs
Šī ir izcili neērta soma. Man tāda ir bērnam pārgājieniem. nekad neizvēlētos skolai, sevišķi pirmajās klasēs.

Par svaru - Herlitz ulrtalight ir 750 g.

Upene
tgd vēl tieši elkorā atlaides. Citādi 2x dārgāka. Bet šīm neregulējas ne muguras augstums, ne plecu lenšu novietojums. Vienīgais, kas ir, ir tā krūšu siksna.
Ja es pati vismaz uzlieku smagāku mugureni, uzreiz jūtu atšķirību ir/nav tā gurnu josta.Kā jau rakstīju - ja bērnam nekas nekur tālu nav jāstaipa, var stiept jebko. Ja jāstaipa ir - nu tad, lai vismaz vieglāk.
Protams, vairāk nobružājas burtnīcs utt.. Bet, grāmatas tāpat jāliek vāciņos. Un pat mana, kura vispār visu svaida pa roku galam, neko tur nesaskādēja

Rimcimci.lv Topgal somas

Mans ieteikums no pašas pieredzes - somas modelis, ērtums utt. svarīgi tikai tad, ja bērns pats tiešām šo somu katru dienu nēsās no mājām uz skolu un atpakaļ. Mēs arī nopirkām ūber labu un dārgu somu, kuru galarezultātā katru dienu uz skolu un no skolas nesu es.

_Me_Julie_

Man labas atsauksmes par DerDieDas somam. Kvalitāte laba, vieglas, ērtas.

īriete

Tikko samaksāju par Topgal somu, jāgaida tik pakomātā. Mazmeitai 16. jūlijā paliks 7 gadi, no manis torte un skolas soma. Pati vakar modeli internetā izvēlējās. Vaicāja, vai ūdens pudele arī nākšot līdzi.

Papildināts 12.06.2023 11:18:

Ronis80
Mūsējai tas nedraud, jo līdzi neviens nestaigās. Bet tukša soma svērs 340 gramus.

Papildināts 12.06.2023 11:19:

_Me_Julie_
O, un cena! Bišķīt par traku.

Papildināts 12.06.2023 11:20:

Cherubi
nav pilnīgi visiem.
Šis izklausās labi.

īriete
340 gramus? Vai izmērus apskatījāties? Tur ne visas ir skolas somas... Šis izklausās par maz somai ar ortopēdisko muguriņu utt.

Upene

No skolas somām Topgal neatradu nevienu, kas būtu vieglāka par 800-900 gramiem. Pārsvarā 900-1200

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436099