Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vislabākā skolas soma pirmklasniecei

īriete

Murrrkšķis

mana pieredze - visas tās kastveidīgās, smagās un daudzo nodalījumu somas ir neērtas. normāla un viegla auduma soma, tāda, kādas lieto lielie bērni un daļa pieaugušo, būs gan ietilpīgāka, gan ērtāka, gan glītāka. it īpaši tad, ja skola blakus mājai. protams, ja jāiet uz skolu 7 km kā manam sencim, tad varētu būt citādāk.

Coolpack, ļoti vieglas somas. Praktiski neko nesver un ir mīksta mugura.

īriete

Cherubi
Skolas somas 1.-4. klasei.

Indza

Visu nelasīju.

Mēs esam Topgal cienītāji. Abi mani pirmklasnieki savulaik skolas gaitas sāka ar šīm somām. Kopā izvēlējāmies bez bērnišķīgiem tēliem un zīmējumiem, lai varētu lietot maksimāli ilgi. To nu uzreiz pateicu, ka nekādas jaunas somas pirkšanas katru gadu nebūs. Dēls savu pirmo somu nēsāja līdz 4.klases vidum, līdz saplīsa rāvslēdzis. Varbūt varēja labot, nezinu. Pirkām vietā un tādu, lai var nēsāt arī pamatskolā. Otrā soma kapitulēja 8.klasi beidzot. Meita savu somu nēsāja 3 pirmos skolas gadus, 3.klases beigās sāka plīst rokturis un pazuda daļa no krūšu siksnas, citādi lietu arī 4.klasē.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

īriete
Tajā sadaļā ir arī mazas mugursomiņas, kas skolai nederēs. Izmēri jāskatās.

Papildināts 12.06.2023 20:45:

Piemēram, šī nav skolas soma. Svars tie 340g - maza, A4 mapi tādā neielikt. https://www.rimcimci.lv/lv/catalog/53137.html

īriete

Cherubi
Nu un kur Tu biji agrāk? Muļķis jau pat baznīcā dabū pērienu. Vispār jau tā ir klientu maldināšana, manuprāt, ja soma ir sadaļā SKOLAS SOMAS 1.-4. klasei! Kā blondīnei izdomāt, ka izmērus jāpārbauda? Kur to somiņu likt, ekskursijā reizi semestrī paņemt līdzi? Izņēmu mazulīti pakomātā, pat nesaiņoju vaļā, nekrāmēšos ar pakomātu, aizbrauksim uz veikalu samainīt ar piemaksu.

Dizspare

DerDieDas vis vieglākās mugursomas sākumskolai. Arī ergonomiskas, protams. Mani visi bērni katrs savu somu izgāja 1-4.kl un tad vēl nenonēsāja, pat puikas.

Man lielajam bērnam bija Topgal, trīs klases izstaigāja( un soma joprojām bija laba), beigās apžēlojāmies par bērnu un nopirkàm jaunu

Bet vispār, iesaku somas piemērīt. Kad redzu tādus maza auguma pirmklasnieciņus ar somu uz/zem dibena, gribas tiem vecākiem pajautāt- vai viņi tiešām neredz, ka tur kaut kas nav labi

Galīgi neesmu sajūsmā par Topgal. Pirmkārt jau smaga, otrkārt - otrās klases vidū somai rokturim tā plastmasa, kas uz roktura, sadalījās gabalos. Sarunājām, ka otro klasi izies ar to pašu somu un uz trešo klasi būs jauna. Tagad jāpērk soma arī puikam, kurš ies pirmajā klasē, un es uz Topgal pat neskatos.

Murrrkšķis
Jap - tāpēc arī ieteicu to mūsējo pārgājiena mugursomu. Jā - av tur baigo kabatu, viss, kas mācībām vajadzīgs, ir vienā nodalījumā BEt A4 ielien, sver tos pašus 550vai tml, gramus un 3 vietās regule'jas viss mugurai ar krūšu, gurnu lencēm, utt..Te bija tikai viens variants ar salīdznoši vieglu un t kā skolas somu. et nu tur vēl muguras garums jāskatās tam 1klasniekam.
Un jā - kā jau arī es minēju, ja bērnam nekas nekur nav jānēsā, derēs jebkāda somu, tur uz to ortopēdiskumu nav baigi vērts iespringt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436099