Jautājums par kaulu vēzi.

danute

Slēdza danute.

Nesen saskāros ar so problemu, bet izmeklējums būs tikai jūlija vidū. Cik ātri tas " krabītis" iet uz priekšu?

lunatka

Ģimenes ārsts var nosūtīt uz zāļo koridoru.

lunatka
Man jau ir nosūtījums uz scintigrammu. Bet vēl mēnesis jagaida un tas rada satraukumu kaut ko nokavēt.

lunatka

Zaļā koridora ietvaros?

Zaļais koridors ir ne visiem vēža veidiem. Un arī ar to ir garas rindas. Reāla dzīve. To man stāstīja arī mana ģimenes ārste. Viņa var mēģināt pati sazvanīties. Tā izdarīja arī mana, kad bija nepieciesamiba. Tas var palīdzēt.

danute

Man tuvam cilvēkam ir kaulu smadzeņu ļaundabīgais.- Cilvēkam ir 82 gadi. Konstatēja pirms 2.5 gadiem. Lietoja 1 ķīmijas kursu tabletes. Ik pēc 3; 4 mēn jātaisa analīzes. Kā daktere saka, sliktais ir iekapsulējies.

lunatka

Zaļais koridors ir visiem vēžiem. To piesaka tikai ģimenes ārsts/speciālists.

Hanna123

Par savu naudu negribi to izmeklējumu veikt? Es vēža gadījumā nevarētu sēdēt un gaidīt līdz pienāks rinda. Tas tev interesē tava dzīve un dzīvība, sistēmai tu esi tikai statistika.

Papildināts 19.06.2023 19:29:

Un par potenciālo vēzi neraksti sadaļā "Cita veselība", tas ir ļoti nopietni.

lunatka
Mana ģimenes ārste arī tā domāja, kamēr nesaskārās ar realitāti.

garmate

danute
Piesakies vēlreiz pie ģim.doka un pajautā tur. Nebūs pa pakšiem info jālasa. Es to nopietni. Satraukums ir pamatots, tāpēc jāvēršas pie profesionāļa.

P.s. zaļo koridoru var pieteikt tikai ārsts. Atkarībā no slēdziena piemeklē datumu un pielāgo steidzamību.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18436129