Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

9.klašu eksāmenu rezultāti

extness

Lapsēns

Karusa
Neliela cerība uz to ir, bet pagaidām pienākuši tikai atteikumi. Nezināja jau, ka jāpiesakās 10 skolās, dažās tuvākajās tikai pieteicās. Un kaut kādi rezerves varianti jāmeklē ir, kur tam bērnam palikt. Pārējās skolās pieteikšanās jau beigusies.

ziemelmeita76

Rīgas Kultūru vidusskolā vēl atvērta pieteikšanās. Nav topa skola, bet slikta arī nav, un atrodas centrā.

Karusa

ziemelmeita76
jā, ja manējais nebūtu ticis ģimnāzijā, šis bija viens no variantiem

Lapsēns

ziemelmeita76
Reģistrēšanās vietne tiks atvērta 21. jūnijā plkst. 9.00, slēgta 28. jūnijā plkst. 23.55.

Nokavēts

ziemelmeita76

Lapsēns
Piezvaniet uz skolu, pajautājiet, varbūt vēl tomer kaut kā var iesniegt pieteikumu.

Papildināts 29.06.2023 09:42:

Lapsēns
Piezvaniet uz skolu, pajautājiet, varbūt vēl tomer kaut kā var iesniegt pieteikumu.

Papildināts 29.06.2023 09:43:

Un gan jau, kad šis viss trakums, kad 1 bērns pretendē uz 10 skolām, sakārtosies, vēl parādīsies brīvas vietas.

Lapsēns

ziemelmeita76
Nav mans bērns, bet paldies, nodošu ziņu.

kara-Liene

Tā tiešām ir, ka vidusskolās trūkst bērnu???? Kuras ir tās Rīgas vidusskolas, kurās trūkst bērnu?
man ir gluži tādi paši jautājumi un novērojumi....

un arī rezervistiem neviens neko nav apsolījis, tā arī dzīvo neziņā, vai Tev 1.septembrī būs uz kurieni iet mācīties.

normāli bērni, ar normāliem rezultātiem, un šķietami VĢ jau būtu jābūt krējumu nosmēlušām. pagaidām izskatās dīvaini un diezgna skarbi (man gan šī pirmā bērna pamatskolas absolvēšanas pieredze)

Četri vēji

Man no pazīstamiem normāls bērns ar ne izcilām, bet klasē vienmēr visrs vidējā līmeņa sekmēm, matemātikas eksāmenā virs 70% nav ticis nevienā noskatītajā vidusskolā.
Tad, kad noskries pirmais trakums, būs ticis visās. Pagājušā gada pieredze.

ĀVĢ pašlaik intensīvi aicina savējos, attiecīgi arī citas vģ kustina savus sarakstus. Kāds no tiem, kas tagad ir vidusskolā, nāks uz vģ.

Papildināts 29.06.2023 10:25:

un šķietami VĢ jau būtu jābūt krējumu nosmēlušām
Būtu, ja vecāki būtu apzinīgi vietas atteikuši. Bet diemžēl tā šogad nebija. Cik apzinīgi bija 7.klašu vecāki, tik neapzinīgi bija 10.klašu vecāki (daļa), līdz ar to atsākās kustība. Vietu pieturēja līdz pēdējam, vnk neatnāca iesniegt dokumentus (kaut bija apstiprinājuši vietas pieņemšanu).

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Četri vēji
Vietu pieturēja līdz pēdējam, vnk neatnāca iesniegt dokumentus (kaut bija apstiprinājuši vietas pieņemšanu).

Kam viņi to dara? Infantīlisms kaut kāds, goda vārds.. 16 gadus vēcs cilvēks + 40-50 gadus viņa vecāks nevar pieņemt lēmumu? Vai cer to vietu notirgot? Es vēl varētu saprast pie pirmas pieteikšanas, ja punkti ir uz robežas un nav pārliecības, bet istenībā vienalga kur mācīties, ka tik ne rajona vidusskolā.. Bet nu jau ir tikuši kaut kur, mierīgi var atteikt citur..

Man no pazīstamiem normāls bērns ar ne izcilām, bet klasē vienmēr visrs vidējā līmeņa sekmēm, matemātikas eksāmenā virs 70% nav ticis nevienā noskatītajā vidusskolā.

Visneizdevīgākā situācija tiem, kas labi mācās, bet ne TIK labi, lai būtu drošībā.
Kā ir īsti ar dokumentu iesniegšanu, ja nav ticis noskatītajās skolās, bet ir ticis vienā (kas nav prioritārā izvēle), kurā dokumenti jāsniedz jau rīt - vai varēs nomainīt skolu, ja tomēr saņems zvanu vēlāk no vēlāmās skolas? Nevar taču nekur neiesniegt dokumentus un gaidīt augustu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436191