Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

9.klašu eksāmenu rezultāti

extness

Sveikas!

Man arī liels šoks! Bērns uz 10.kl. ir pieteicies sākuma uz trījām skolām, kad atnāca pirmais atteikums pieteicās vēl uz četrām. Rezultāts, tika divās skolās rezervē. Vienā rindā 198, atrā 35. Ko darīt nezinu ?! Ir iestājies izmisums. Skaidrs, ka 2007 gadā dzimušo bērnu ir ļoti daudz, bet kur tiek mācīties tie, kuriem nav vidēja atzīme 9 ?! Vidēja atzīme manējai ir 7.5, draudzenei 8.5 uz 49.vsk netika, pat rezervē.

Četri vēji

vai varēs nomainīt skolu, ja tomēr saņems zvanu vēlāk no vēlāmās skolas?
Jā, tā arī jādara.

Papildināts 29.06.2023 11:36:

PiGiTe
Bet nu jau ir tikuši kaut kur, mierīgi var atteikt citur..
Neuzskata par vajadzīgu.

Ja tas būtu izdarīts, process ritētu ātrāk.

Bet varu nomierināt arī citus vģ gribētājus - zvanus var sagaidīt. Jo es redzu, ar kādiem rezultātiem iet jau uz 3. un ĀVĢ. Par 2. man nav ziņu. Un arī gaidītāju rindas iet ātri uz priekšu, jo zvanot jau uzreiz saņem ziņu, ka paldies, esam jau tikuši XX, vairs negaidām.

Papildināts 29.06.2023 11:37:

Un jārēkinās, ka tas arī pakustinās vidusskolu rindas, protams.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Lapsēns
Tā tiešām ir, ka vidusskolās trūkst bērnu???? Kuras ir tās Rīgas vidusskolas, kurās trūkst bērnu? Man no pazīstamiem normāls bērns ar ne izcilām, bet klasē vienmēr visrs vidējā līmeņa sekmēm, matemātikas eksāmenā virs 70% nav ticis nevienā noskatītajā vidusskolā. Tas pats ar daļu no klasesbiedriem. Pat nojausmas nebija, ka uz vidusskolām ir tāds konkurss. Pat rezervistos nav ticis.

Mana bērna situācija, Man izmisums jau. Bērns šokā.

Jūtu, ka pilnīgi atkārtojas pagājušā gada situācija- visi sasnieguši visur, neliela daļa aizņem vietas visās skolās, pārējiem izmisums. Atceros, ka pagājušā gadā apmēram divās nedēļās viss norima, beigās visiem vietas atradās, vairāk vai mazāk.

Stresu saprotu par 110 %- gan bērniem, gan mammām, tomēr gribas visus drusku uzmundrināt- noskries, noskries lielums, būs pavisam cits izkārtojums.

MazaisMurmulis

Evee
Atteiks vietas un būs cits skats. Nupat jau vģ zvana tiem, kas pat rezervistu sarakstos nebija. Ar visu CE bardaku šogad ir smagi. Elpojam, dzeram nervu tēju (vai aukstu prossecco) un vienmēr paturam prātā variantus A, B, C ( tālmācība, tuvā pierīga utt).

Četri vēji

Kārļa mamma
pagājušā gadā tas trakums bija lielāks, jo šis process vsk un vģ bija vienlaikus. Šogad tomēr daļu tā visa noņēma tas, ka vģ šo procesu palaida ātrāk. Ja vēl būtu atteikuši vietas, būtu vispār mierīgāk.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Četri vēji
jā, jā, pagājušā gadā bija trakāk, bet nu tagad tas pats vien atkārtojas- gandrīz neviens nekur nav ticis. Gan jau labākie no tiem, kuri negribēja VĢ, tāpat tagad visas vietas aizņēmuši.

Rindas kustās šobrīd diezgan raiti vidusskolās. Protams, ka visi sasnieguši visur, kas puslīdz atbilst vēlmēm. Mans bērns ar normālām, bet ne spīdošām sekmēm, šodien saņēma ziņu par tikšanu kārotajā skolā, lai gan sākotnēji nebija ticis un nebija rezervistos, skola rezultātus publicēja vakar.

No piecām skolām, 2 bija ticis uzreiz, vienā bija rezervistos, vēl vienā izskatās, ka nav ticis.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

ziemelmeita76

Tās, kas raksta, ka saņem atteikumus, kādā tas ir formā? Jo man šķiet, ka ir gļuki ar uzņemšanu, jo meita tikusi skolā, kas no izvēlētajām reitingos ir visaugstāk, tad līdzīga līmeņa skolā ir rezervistos, bet 2 zemākā līmeņa nav pat rezervistos. Man jau tagad būtībā vienalga: dokumentus iesniedzām, tomēr ir ziņkāre, kā tā var būt.

Papildināts 29.06.2023 15:37:

Man tā kā bišk aizdomas, ka ir skolas, kas dod priekšroku "saviem" bērniem.

ziemelmeita76
Man šķiet, ka lomu spēlē ne tikai reitingi, bet arī skolu grozu piedāvājums un to uz ko piesakās.

Piemēram, mans bērnam būtu pieticis ar iegūto ģfmnāzijas eksāmena punktu skaitu, lai izvēlētajā skolā tiktu divos citos virzienos uzreiz, bet tā kā gribēja citu virzienu, tad tur netika pat rezervistos.

Līdzīgi zinu, ka vienā Rīgas vidusskolā pagājušo gadu konkurss uz vispārējo/medicīnas/uzņēmējdarbības novirzieniem bija liels un daudzi palika aiz strīpas, savukārt uz inženieru -matemātikas novirzienu būtu spējuši paņemt vēl pāris bērnu, ja būtu bijuši gribētāji.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436191