Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

9.klašu eksāmenu rezultāti

extness

ziemelmeita76

Man meitai tieši dabaszinības interesē, var jau būt, ka tur lielāks konkurss, bet klasesbiedrene tai vienā skolā arī nav ne rezervistos, ne uzņemtajos. Un tā neparādīšanās sarakstos ir tieši tur, kur visu iesniedzām/sūtījām elektroniski. Kur gājām fiziski, tur veiksmīgi!Videņu rindas strauji virzās. Nu jau daža centra skola zvana tiem, kam CE ir 50+%. Bet nomalēs esošo vsk mājas lapās atklāti rakstīts, ka turpina uzņemšanu. Vieta atradīsies visiem, tikai jautājums, cik nu patīkama... Bet tā būs visu dzīvi, ja padomājat,piem., par patīkamas darbavietas vai dzīvesvietas atrašanu...

Pie statistika ar jāierakstā, ka labi kārto netikai Rīgā. Paziņu bērni mācās vienā no Kurzemes pilsētas vidusskolām, kas nav pat ģimnāzija, bet pēc ranga ir otrajā vietā. Tad nu matemātikā ir 95%, angļu valodā tuvu 90%. Otram matemātika 55%, bet angļu valoda 96%. Par latviešu valodu nejautāju, bet gan jau tur labi. Abi paliks turpat. Laikam jau daudz kas tomēr atkarīgs no paša un arī no skolotājas.

Skolu jautājumi radio 1 tagad Ģimenes studija.

https://lr1.lsm.lv/lv/lr1/raidijumi/gimenes-studija/

Ģimenes studija Pārmaiņas skolēnu vērtēšanas sistēmā apturētas: dažās skolas tomēr īstenos jauno sistēmu

Iepriekš izziņotās pārmaiņas skolēnu vērtēšanas sistēmā, kam spēkā bija jāstājas no šī gada 1. septembra, tomēr apturētas. Kāpēc? Ko paredzēja jaunā sistēma un kas vēl būtu jāuzlabo? Un vai sajukumu neradīs tas, ka dažas skolas jauno vērtēšanas sistēmu tomēr ievieš jau šogad?


KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014


Raimonds1
Ko paredzēja jaunā sistēma un kas vēl būtu jāuzlabo?

Jau kaut kur rakstīju, ka vienā no manējo skolām lielās līnijās tas skāra darbu pārrakstīšanu: pārrakstīt vairs nedrīkstētu, bet, ja tu domā, ka semestrī tomēr pienākas 10, ne 9, tad būtu jākārto tāds kā eksāmens par visām apgūtajām tēmām. Un šis gala vērtējums tad arī būtu semestra vērtējums.Vēl bija arī skarbāks % sadalījums.

To nesa mājās no vietējās skolas, un tas jau bija izstāstīts skolēniem. Par ģimnāzistu nekas nebija un nav zināms.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436191