Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vasaras brīvlaiks pusaudzim pēc ģipša noņemšanas

jāņtārpiņš

piedod, ir 16.junijs.Vasara vēl 2,5 menesi. Ja nepiekopj izteikti ekstremu sportu, tad nekadas aktivitates briesmigi jaierobezo nav. Nevajag parspilet. Nav jau ratinkrēslā, ka vienigais, kas atlicis, ir gramata.

Pareizi Raimis saka- lai iet skriet , peldet, parasatas aktivitates. Nu ok, dazas nedelas varbut bumbu speles atkrit, un pumpeties ari nevajadzetu.

( vispar es sokā par ieteikumiem)

Bet ģipsis taču jau noņemts, ne tikko uzlikts, pareizi? Kustināt drīkst?

Bet nu ir 100 iespēju, ko darīt - atkrīt taču tikai pašas ekstrēmākās. Ko tad līdz šim darīja? Varbūt viņam vienkārši neko īsti negribas darīt, un tā roka ir tikai iegansts? Un draugi, kas pamet ķezā, patiesi nekādi īsti draugi nav. Nu viņam ir laiks pārdomām.

dace_bogdane

Tikmēr UK, manās nodarbībās 10 gadīgs bērns piedalījās ar salauztu roku. Atļauts darīt visu, ko fiziski var. Tieši tik vienkārši. Tiko noņēma ģipsi, tā uzreiz uz pilnu klapi ar cīņas mākslām. Šodien bija 2 stundas Melnās jostas testēšana, nu neko, izturēja.

Katram savs

Man pēc ģipša noņemšanas labu laiku roka sāpēja pie slodzes. T.i. organismas pats pateica priekšā, ko var darīt, ko nevar.

dace_bogdane

Katram savs
UK laikam tā arī tie ārsti pret to attiecās, tikai skolā protams sagaida 100%, jo nav ārsta zīmes un bērnam visādas samazgas jāklausās no skolotāju puses, ja mko nevar izdarīt. Bet te vispār pieņemts, ka bērni lauž kaulus spēlējot futbolu vai laukumiņos. Ārsti uzskata, ka tā ir norma katram bērnam, kas mani šokē. Tas pats zēns salauza abus elkoņus; būtībā 3 lūzumi gada laikā, bet ārsti esot teikuši, ka tas ir normāli un nekādas problēmas ar kauliem vai koordināciju bērnam neesot. Es, kā cīņas mākslas skolotāja, redzu, ka ir grūtības koncentrēties, nespēja koordinēt savas ekstremitātes (visu laiku klūp un krīt), nespēja noturēt līzsvaru priekš spērieniem, bet neesmu ārst un manam redzējumam nav nozīmes.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436207