Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

No datora ejot Cālī met erroru.

Lācis

Lācis

Jau vairākas nedēļas ik pa brīdim ejot Cālī vai refrešojot kādu tēmu, izmet erroru. Tas errors bieži vien ir vismaz pusstundu, pēc tam pāris minūtes Cālis darbojas un tad atkal izmet erroru. Tas ir ļoti kaitinoši. Eju caur Microsoft Edge. No telefona viss ir ok.

Undomiel

Vakar man arī sākās tieši šāds pats gļuks, ejot cālī no datora. Lietoju Chrome. No telefona viss ok.

Undomiel

Pazemīgi atvainojos, ka traucēju administrāciju un tehnisko personālu ar savu niecīgo jautājumu, jo mūsdienās visi pārsvarā iet cālī no telefoniem, mani ieskaitot. Bet reizēm mēs vēl lietojam vecmodīgos datorus, un šodien es no datora nespēju ieiet cāli, met erroru nepārtraukti.

Kas tā par šaizi?Vismaz pagodināsiet ar atbildi, ka esat izlasījuši?

Namejs

Lai apstiprinātu, ka šī bēda nav viena konkrēta lietotāja līki pirkstiņi un/ vai dators ar neatbilstošu morālo stāju, pievienojos sūdzībai. Telefonā ir, datorā 443

magoņmaizīte Berta

Pievienojos. Ir reizēm tāda lieta.

Mute domāta tam, lai tajā lietu aukstu alu, nevis censtos katram muļķim pierādīt pašsaprotamas lietas

Paskaties uz savu parakstu, ak nelaimīgā!

Undomiel

Sodien man šis gļuks ir ejot no datora (Chrome), gan ejot no telefona (arī Chrome aplikācija) cālī netieku. Pamēģināju ieiet no Internet Explorer, un viss darbojas. Tātad problēma būtu Chrome? Jo gan datorā, gan telefonā viss cits darbojas, var ieiet Delfos, Apollo, Facebook, epastos, nekādu problēmu.

Hallo, vai tehniskajā sadaļā administrācija un moderatori ielūkojas?

Undomiel
Man tas pats. No Firefox tikai varēju ieiet.

malacis

Jānotīra "cepumiņi"

Var atsevišķi tikai cālim

https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en&co=GENIE.Platform%3DAndroid#zippy=%2Cclear-cookies-from-a-single-site

Undomiel

malacis
Paldies. It kā cookies datoram bija patīrīti relatīvi nesen. Telefonā gan nebija tīrīti Netiku zinājusi, ka var notīrīt atsevišķam saitam, tagad zināšu.

magoņmaizīte Berta

Cepumiņu notīrīšana palīdzēja īsu brīdi un viss beidzās ar kārtējo eroru, kad ielogojos Delfos, lai izlasītu maksas satura rakstu. Arī pirms tam erors visbiežāk parādījās pēc Delfu rakstu lasīšanas. Kaut kur tur arī būs tā vaina.

Mute domāta tam, lai tajā lietu aukstu alu, nevis censtos katram muļķim pierādīt pašsaprotamas lietas

Paskaties uz savu parakstu, ak nelaimīgā!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436243