Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Darbs un neparedzētu situāciju brīvdienas.

KindaPsycho

KindaPsycho

Strādāju jaunā darbā 4 mēnešus. Man radusies situācija, kad ģimenes situācijas dēļ ļoti vajadzīgas 2 brīvas nedēļas, bet baidos darba devējam prasīt. Saprotu, ka tas būtu neapmaksāti. Ar to esmu mierā un tas mani neuztrauc.

Vai kādreiz esat lūguši darba devējam neplānotas ilgākas brīvdienas? Kāda bija atbilde?

filozofe

Es dažādos darbos un dažādās valstīs esmu regulāri prasījusi neapmaksātus dažādu ilgumu atvaļinājumus. Pamatojot to ar nopietnību, ārkārtas gadījumiem, ģimenes lietām vai konkrētiem objektīviem iemesliem, no vadības puses tie vienmēr tikuši apstiprināti.

Esi vnk pārliecināta, noformulē domu un jautā.

Ir pašai bijis, un arī kolēģiem ir gadījies, uzsākot darba attiecības, informēt, ka tad un tad ir ieplānots ceļojums vai kāds cits notikums, un būs nepieciešams atvaļinājums laikā, kad tas īsti nepienākas. Cilvēkiem gan ir plāni, gan negaidīti notikumi.

Jo laicīgāk pateiksi, jo labāk un mierīgāk būs.

Hanna123

Nu ja tiešām vajag, tad ej un prasi. Cik iespējams izskaidro kāpēc; ja priekšnieks = normāls cilvēks, sapratīs. Varbūt piedāvā darbu veikt daļēji no mājām, ja vari, protams.

Jā, esmu prasījusi. Un protams, dabūjusi.

jo laicīgāk pateiksi, jo labāk un mierīgāk būs.

Kāpostgalva

ja vajag, tad vajag, ej un runā. tā dzīvē gadās. tikpat labi cilvēks var arī smagāk saslimt un nebūt mēnesi darbā, nu, un ko tad darīt?

es pati neesmu lūgusi, bet varu tīri labi iedomāties situāciju, ka man kādā no iepriekšējiem darbiem jautātu. svarīgi būtu, lai pabrīdina iespējami laicīgi, kā arī, lai tā situācija nav tāda, kur parādās "sarkanie karogi" - ka šis cilvēks būs no tiem, kuram regulāri būs kaut kādas, viņamprāt, negaidītas situācijas. jo situācija no situācijas atšķiras - ko kurš saprot ar ko ārkārtēju un neatliekamu. viens būtu kopt radu pēc smagas operācijas, cits - pēkšņi nopirkt lētas lidojumu biļetes un aizlaist atpūtā tikai tāpēc, ka tā gribas.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Es vienreiz izturēju konkursu, bet pašā pēdējā mirklī uzzināju, ka smagi slims tuvinieks, visi pārējie ģimenē strādāja, zināju, ka kādam būs vairāk jāpieslēdzas, pateicu, ka varēšu sākt pēc 3 mēnešiem (kā patiesībā arī notika). Mani vnk pasūtīja . Bet tagadējā darbā ik pa brīdim paņemu kaut kādus bezalgas atvaļinājumus - piemēram, nomira tētis, vnk aizgāju bezalgā, neko nedarīju. Mums atļauj, pat īsti nebija ar nevienu jāsaskaņo, tikai pateica - take your time, kad vari nāc atpakaļ. Tā arī darīju.

Lai veicas! normāli būtu, ja atļautu.

annele18

Kāpēc šī tēma pie apmācībām?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436267