Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kuru klīniku izvēlēties?

Acers

Acers

Vajadzēs ārsta palīdzību, lai tiktu pie bērniņa. Kuru klīniku izvēlēties-lūgums sniegt savas atsauksmes.

Atradu nofortogrāfētu piezīmju lapiņu, ieska Embrionu; Dr Aglonieti (Magomedova)

justme

Agloniete tagad ir Ivf'ā man šķiet. Man veica transfēru citā klīnikā. Nepatika, pat nezinu kā paskaidrot kāpēc. Viņai savdabīga pieeja. Pēc savas pieredzes ivfRiga neiesaku, tur liels bardaks, bet nu vrb kas jau mainījies.

Daudz labu atsauksmju ir Ava Ļakutins. Vai egv Vītiņa.

Izvēloties klīniku skaties cik ērta ir atrašanās vieta, jo būs daudz vizītes.

Pačeko cenu lapas.

Acers

Man Rīgas centrs, man vienādi pieejamas IVF Rīga, EGV un MYclinik. Kaut kāda čutene, ka IVF Rīgā nevajag bāzt degunu (neatbild man uz epastiem, noklausījos raidījumu ar vadītājas piedalīšanos, te arī lasīju, ka pieraksta vai pierunā uz dažādām procedūrām, par kurām pacientiem nav pārliecības, ka vajag)

deivons

Myclinic ir problēmas ar embriju atsaldēšanu, visdrīzāk tehnikas problēmas. Katrā ziņā neiesaku Arāju.

IVFR Fodina ir augsta līmeņa speciālists, bet cik dzirdēju jaunus nepieņem, vēl labas atsauksmes ir dzirdētas par to ukrainas ārsti tur. Haoss tur ir klīnikā jo daudz pacientu, bet esmu tur Fodinas dēļ, Marina koordinātore man patīk, ļoti ātri atbild. Tie kas jau ir pacienti sazinās pa tiešo ar koordinātoru.

Iesaku tev aiziet pie vairākiem uz 1 konsultāciju tad sapratīsi pie kā palikt.

justme

Ava jau arī ir centrs.

Un jā, aizej pie vairākiem. Ar pirmo var nebūt klokšķis un 100% uzticība. Šis tomēr ir sarežģīts process.

Katram savs, jau vairāk kārt tika minēts,ka tas kas der vienam neder otram, piemēram,mani IVF Rīga viss apmierina, taipat laikā tieši par AVA kliniku pozitīvu atsauksmju nav.

femmefatale

Biju IVF, aizmuku ārstes nolaidības dēļ, tagad esmu AVA un arī šeit slavas dziesmu dziedāt nevaru, daudzām niansēm netiek pievērsta vajadzīgā uzmanība, taču AvĀ ieklausās pacienta sūdzībās, ņem vērā blakņu izpausmes un piemeklē tādas medikamentu devas,lai pacients justos komfortabli.

Es eju uz Northway klīniku pie Nellijas. Man patīk, ļoti jauka un pretimnākoša!

Esmu Ava. Nav slikti, bet sajūta ka kaut kas pietrūkst. Pirmais IVF cikls neveiksmigs. Nepiedāvāja veikt nekādas embrija ģenētiskās analīzes, sajūta, ka man visu info pašai jāsamekle un jāizprasa- īsti neko nepaskaidro, kas notiks, ka, kas planojas....Domāju par iespēju pāriet uz citu par cik tikai 1 mēģinājums par valsts apmaksāto programmu palicis.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436279