IVF, ICSI, IUI Jūnijs II 2023 (Līgo svētku nedēļa)

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
sammer

femmefatale
Jēziņ, izklausās tik pretrunīgi, kā lai normāls cilvēks pie šādas informācijas pieņem pareizāko lēmumu? Mans jautajums retorisks, protams

deleyla

femmefatale
Es biju pie viņas, viss ko teica es veca.visas asins reces mutacijas,pateica mulkiba ,nekas tas nav.Mani agrīnie sa,ma ir mana vecuma dēļ.Pateica gr kur bija patalogija ir manu veco olsunu dēļ.Paaugstinats homocisteīnu neko nenozīmē.

65e par vizīti kura kavejas stundu un stundu stundu teica ka es veca...kā jānodod kariotips un jāiet uz mākslīgo

Papildināts 20.06.2023 19:23:

Es jaunina te.menesa sākumā ārste ielika rinda.Man 40mit.Ir 3 bērni,otrā lauliba MA 17nedelas(patalogija) ,ķīmiskā gr 5ned,MA 6ned un pagājušā cikla testi parādīja pozitīvu hcg 3,3 un sākas MR.

7.07 eju uz lapraskopiju ,vēl jānodod daži hormoni. Principā visi ārsti (gin) kas redzēja mani,taisīja usg neredz kāpēc nesanāk, drīzāk sanāk bet nenoturas.

Šobrīd arī testi pozitīvi,hcg 1...

Pašai kariotips, usg ,trombofoliju pārbaudītas

Vīram liela spermogramma, kariotips ,viss labi.

Tad nu gaidām lapraskopiju un kad tiksim uz procesu

Papildināts 20.06.2023 19:38:

Pēc cik nāk vēstule par procesa sākšanu?

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Sveikas meitenes! 16.06 hcg 196 20.06 hcg 1084! ))

Keity
Jauki! Viss notiek

Keity

femmefatale
Tas jau ir skaidrs, ka iesaka iet pie Fodinas, viņa taču strādā ivfR ģenētikas centrā

justme

deleyla
Vēstules sūta mēneša sākumā, ja nekas nav mainījies. Un principā tev viņa būs jūlijā. Nenormāli ātra rinda, nav kā agrāk 1.5 gadi jāgaida.

Vajag sākt procesu 6 mēnešu laikā, kopš pienākusi rinda.

femmefatale
Vispār ļoti sūdīgi, ka Kalvāne neizskaidroja, ka jāņem vismaz biopsija embrijiem, lai vēlāk domātu par testēšanu, lai būtu tā izvēle.

femmefatale

sammer
Jā un galvenais, ka es jutos kā konsultācijā pie ginekologa- reproduktologa, nevis ģenētiķa, jo viņa analizēja iepriekšējās dakteres taktiku un tik kratīja galvu kad es stāstīju kā man gājis. Norunājām ar viņu vairāk par stundu. Vēl teica, ka hiperstimulācija ir rādītājs,kas liecina ka varētu būt sabojāta manu olšūnu kvalitāte, ka laicīgi dakterei esot bijis deva jāsamazina, tapēc pirmajās dienās varēja būt liels embriju atbirums. A es viņai saku,ka līdz 3 dienai mums nobeidzās tik 4 embriji no 26. Tad tā iepleta acis un nemanāmi pārleca uz trombofīlijas tēmu. Es cerēju, ka nosūtīs mani uz kādiem testiem vai vīru uz y hromosomas izpēti, a nekā, nāc tik pie Fodinas- viņa atrisinās visas Tavas problēmas. Tas tā ar ironiju. Es viņai saku, kā Jūs gribat lai es nāku atpakaļ uz klīniku,kuras ārsta taktiku Jūs kritiku vērtējat,ka jāstimulējas no jauna. Fodinai esot cita pieeja. Varbūt arī ir,bet manu uzticību tas tāpat neatgriezīs. Īsāk sakot - murgs.

deleyla

justme
Man daudz laika nav līdz 41g japaspen

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18436301