IVF, ICSI, IUI Jūnijs II 2023 (Līgo svētku nedēļa)

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
femmefatale

Lienite923
Jap, toreiz viņa teica, ka var biopsiju paņemt arī vēlāk, tikai tad būšot dārgāk. Domā es ar toreizējo prātu sapratu kas un kā? Ka otreiz nesaldē, tas PGS ir laikietilpīgs process utt. Tak ne. Vot i rezultāts.

deleyla

femmefatale
Man Karnejeva visu stundu norādīja ka manas olšūnas ir vecas ,nekam nederīgas.vienigais kam spēja pieķerties bija kariotips ,vienīgais kas nebija veikts. Viņa pat pataloģiju novela tikai uz vecumu (ja protams pieaug skaits uz vecuma ,bet kā man Strados ārste teica tik daudz pataloģiju,ma un sa ka pēdējos gados nav sen bijis) .kad teicu ja kariotips labs?tāpat tikai mākslīgā.

Papildināts 20.06.2023 20:03:

justme
Paldies par atbildi.

Vēl vai olvadu caurlaidība ir obligāta pirms procesa?

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

femmefatale

deleyla
Ja Tev grūtniecības iestājas, šaubos ka Tev kāds olvadu caurlaidību pārbaudīs, bet maz kas kādam ienāk prātā.

justme

deleyla
Obligāta nav. Tas atkarīgs no ārsta, ir tādi, kur nozīmēs veikt.

deivons

femmefatale
Jocīgi, man šķita ka ivf riga visiem standartà ņem biopsiju. Man nekad nav pat bijusi izvēle neņemt.

femmefatale

deivons
Jā un galvenais kā tas jautājums bija uzstādīts tā, ka biopsiju ņemsiet? Es prasīju- tagad jāņem vai var arī vēlāk? Viņa teica var arī vēlāk bet būs dārgāk. Viss. Ko es kā jauns zaļš gurķis tad varēju izsecināt? Ja ārsts man nav pastāstījis kas un kā. Toreiz es vēl pat tā īsti forumā netusēju. Kas izdarīts, tas izdarīts. Šobrīd vismaz ģenētiku varētu izslēgt. Bet pat Korņejeva teica ka no ģenētikas viedokļa īsti nav vēstnešu,kas skaidri norādītu uz riskiem. Tik vien kā tā hiperstimulāciju.

deleyla

femmefatale
Mans gin doks iesaka.

Ārste klīnika teica varētu kaut 100% ka vajag neredz.

Ja godīgi man caurlaidību negribas veikt..

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

femmefatale

deleyla
Man gin.teica, ka nevajag - nav indikāciju. Klīnikā dr. savulaik teica, ka varētu ņemt vīra spermas zemās morfoloģijas dēļ, arī bet ne obligāti. Šodien ģenētiķe teica, ka spermas morfoloģija ir pupu mizas, šūnu dalīšanos raksturo DnS fragmentācija, ar to mums viss ir ideāli priekš vīra 42 gadiem.

Priekš sevis es nolēmu, ka stimulēties atkal es vēl paspēšu, ja situācija spiedīs, un viennozīmīgi ne pie Fodinas. Es tur ar savu raksturu nevaru iet. pagaidām pastrādāšu ar diviem citiem faktoriem - imunoloģisko un hematoloģisko.

cipsis

Lienite923

deivons

KakjuTante

special Acers

īpašā karsējmeiteņu deja -MsBiMe

līdzjutēju ovācijas -Lauvene12

taures marša pavadījums - Ausma2023

saldējums - Tutta

Ļoti ceru ka visas dāmas mūs atradīs jaunājā lapiņā. Tagad tik pamaniju ka nav pievienojies pēdējais komentārs

Lai nu kā būtu Priecigus Jums Līgos svētkus, lai izdodas atrast papardes ziedu

deleyla

femmefatale
Manam viram fragmentacija. Spermas analizes vispār labas morfalogija 5%

1x stāvoklī paliku ar viru ar 1x.

Pec 7men prc MA paliku stāvoklī kimiska gr, prc 2 cikliem MA.

Stavokli palieku. Arsts teica ka vajag pārbaudīt vai nav polipi, endomrtrioz. Gr laika kas tika pārtraukta 17ned bijs rakstīts ka ir rndomrtrioze. Arste kliniks teica ka tad netraucētu noturēties gr drizak grutak pieķerties, bet vina neredz iemeslu kapec mums ari dabigi varetu sanāk...

Papildināts 20.06.2023 21:09:

Viss ko genetike teica man 40mit tas nosaka visu.

Viram 33 gadi, bernins bija tiksi delins, bet patalogiju del ne paturējam

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18436301