IVF, ICSI, IUI Jūnijs II 2023 (Līgo svētku nedēļa)

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".

Es šodien, ar asarām acīs, lasot internetā par mazo Justīnīti, savā prātā domāju, kāpēc vieniem tik ļoti jācīnās lai tiktu pie bērniņa, bet citi strādā tādas šausmas. Kāpēc viss ir tik netaisnīgi iekārtots.

femmefatale

Ritucis
Jā tā tas ir diemžēl, Tu sirsniņ nevari iedomāties kādos mēslos dzīvo kādi 20-30% procentu bērnu mums Latvijā, vardarbība ģimenē, tostarp pret bērniem mums vispār ir augstā līmenī.

deleyla

Ritucis
Atradās?

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

deleyla
Jā, un vecāki atkal vainīgi, izrādās meitenīte zilumos gājusi uz skoliņu. Mans prāts, tādas lietas nesaprot.

femmefatale
Tas ir ne tikai Latvijā, Anglijā nav labāk, tur kur vajag, tur sociālie neko nedara, bet tur kur nevajag tur vecākus pieskata.

deleyla

Ritucis
Es tikko pazuda zinaju ka vecaki vainigi.

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Cik gan dažādas pieredzes ar dr.Korņejevu...mani nosūtija vnk.ginekol.pie kura esmu uzskaitē-vecuma riski paaugstinati.laikam noveicās jo tiku jau nākama dienā pēc zvana un dzirdeju tikai pozitīvo,pie tam viņa pati bija taisījusi maniem embrijiem testu.veicu arī NIPT pirms vizītes,kur vēlreiz apstiprināja ka viss esot labi.dubults neplīstos,vot tikai maciņš gan no tā cieš

Sapratu ka iVFR biopsijas ņem tiem kas izvelās embrioakopu,jo tā esot vieglak noteikt kurā mirklī to var darīt

Meitenes.. man darbaa ir loti kaitigi darba apstakļi, stradaju ar ķimiskaam vielaam,masku lietoju,kā tas ietekmee berniņa attistibu?

justme

Keity
Ķīmiskas vielas, tas jau izsaka visu. Tās var nokļūt caur ādu organismā...

Keity
Īsti labi nav,man darbā ari reizi nedēlā nākās saskarties ar augsta riska komponentēm,bet tai mirklī lietoju pilno sejas masku-tadu kā ārstiem covid laikā bija,jo tvaiki ir ļoti kaitīgi pat acīm.

Iegūglē šos komponentus un tur jau arī var lasit par ietekmi uz grūtniecibu/augli

Papildināts 21.06.2023 07:33:

Vēl uzvelku udens necaurlaidigo halātu un dubultās aizsardzibas cimdus....laimigā kārtā priekšnieciba nodrošina,un kolēģi arī šad tad to izdara manā vietā

femmefatale

Keity
nu ir tā, ka ginekologam kurš uzraudzīs Tev grūtniecību vajadzētu Tevi iztaujāt par darba režīmu un kaitīgiem faktoriem, ja tādi ir konstatēti tad ārstam būtu jāizsniedz izraksts priekš darba devēja ar rekomendācijām. Darba devējam ir pienākums novērst visus riskus, kas var rasties grūtniecei, bija MK noteikumi man šķiet par darba riska faktoriem. ja tos konkrētā amatā nav iespējams novērst, tad Tev ir tiesības prasīt un darba devējam apriori Tev būtu jānodrošina cits darbs.

Man darbā meitenes kuras ir stāvoklī un kuras strādā nodaļās kur ir intesīvs darbs( ir sava specifika) un darbs naktīs - atnes ārsta izziņu ar rekomendācijām un darba devējs šajā posmā piemeklē citus darba pienākumus. Tā kā viss ir risināms.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18436301