IVF, ICSI, IUI Jūnijs II 2023 (Līgo svētku nedēļa)

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".

Nastjak2
Bet vai, ja ir zem 35 gadi, tad arī klīnika atļauj likt divus embrijus?
Cik saprotu, ja ir valsts apmaksāta programma, tad liek tikai vienu (ja zem 35)?

Pilens

Marta_Marta
Ja iet pa savu naudiņu un ārsts nesaskata neko sliku, tad liek divus embrijus, ja pacients tā vēlas (vismaz EGV tā ir) arī zem 35 gadu vecuma. Valsts programmā ir vecuma ierobežojums.

femmefatale

QueenIgwe
Neatšķiras - es arī pēdējā reizē transfērēju divus.

Papildināts 12.07.2023 07:30:

Marta_Marta
Man ir zem 35 un bija maksas transfers, ja veselība atļauj tad ārsti atļauj likt divus.

deivons

Nezinu vai kādam lika 2 arī IVF R bet man kategoriski bija pret likt pēc 35. Dēļ visiem general riskiem kas potenciāli var rasties.

Natina9

Jā, es arī plānoju ar dakteri izrunāt vai manā situācijā 2 embriji būtu ok.

MsBiMe

deivons
Man arī kategoriski pateica nē diviem.

Sveikas, meitenes! Kuras ir gājušas uz EGV klīniku pie dr. Lisneres uz skrīningu, vai vīriņš var droši nākt līdz?

femmefatale

Ar divu embriju ievietošanu ir tā, ka riski IR un diezgan nopietni - kā viena embrija bojāeja, kas var paķert līdzi otru, priekšlaicīgas dzemdības utt. Bet dakterim būtu visi riski jānosauc un jāizskaidro, jānem vērā dzemdes īpatnības un konkrēti kritiski jāizvērtē pacientes veselības stāvoklis.

man pēdējā transfērā lika divus, bet augļa ola bija tikai viena.

KaraLieNNe

zipa1981
Pie Lisneres droši tetis var iet lidzi. Viņa atbildēs ari uz visiem Taviem un vīra jautājumiem. Laipna, atsauciga, uztaisīja ari mums 3D bildīti (pasiem gan bija janofocē ekrāns), kad redzi ko mazais konkreti tajā bridī dara puncī un redz jau sejinas vaibstus

deivons

femmefatale
jā, vēl risks ir tāds ka šūnas var dalīties un 2 vietā beigās ir vairāki.

Un tad tā jau ir pavisam augsta riska grūtniecība.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18436301