IVF, ICSI, IUI Jūnijs II 2023 (Līgo svētku nedēļa)

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".

femmefatale
Ampula
Būs jārisina... principā izvairīties nevaru no tiem apstākļiem. Vienkārši būs citam jādara. Jau uzzināju k man 24dienas ir atvalinajums iekrajies. To jaizmanto un slimibas lapas .

deleyla
Kāpēc grūtniecība tika pārtraukta 17..nedēļā? Patoloģiju konstatēja ne pēc I skrīninga vai bija nepieciešams ilgāks laiks pārdomām?

deleyla

Scandi
Pataloģiju uzrādīja 13ned.tad gaidīju nipt rezultātus tie bija slikti,tad amnio to veic no 16ned un tas apstiprināja pataloģiju un tika veikts MA

Papildināts 21.06.2023 08:32:

Runāju ar meiteni kam pataloģiju arī 13ned konstatēja bet veica ma 14ned.ta labāk jo nejūt kustības un bērniņš ir maziņš

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

deleyla
Tad sanāk, ka arī skrīningā jau redzēja, ka kas nav labi? Piedod, ka tā iztaujāju, vienkārši pašai ir līdzīga pieredze ar apzināti pārtrauktu grūtniecību 14.nedēļā, tāpēc šī tēma ir saistoša un interesē citu pieredzes.

deleyla

Scandi
Ja 13ned skrininga nebija deguna kaula un mātes vecuma risks 1:4 asinis arī bija sliktas pappa rādītāji otrd rādītājs.pec pāris dienām bija pārrēķins tur viss labi( ar ds tā ir deguna kauls parādās, jo vnk bērniņš lēnāk attistas) un mātes risks bija 1:800 ,nipt pēc 10mit dienām apstiprināja DS un amnio tāpat.

Man teica ka Nipt un usg nav pamats pārtraukt gr.

Vecmāte mēģināja pierunāt gaidīt līdz 24ned ja tomēr būs kkas slikts tad pārtraukt gr.bet nespēju tik ilgi staigāt zinot bebis nebus

Papildināts 21.06.2023 09:16:

Šodien man pārdomas par lapraskopiju.Vai tiešām viņu vajag ja 2gadu laikā bija iestājušās 3x grūtniecības?ja sts panelis labs ( ok pāris hormoni jāpārbauda) homocisteīns paaugsts( jau daru visu lai samazinātu),bet vai LA spēs atbildēt kāpēc gr pārtrūkst?

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

deleyla
Žēl, ka Tev nācās tik ilgi pavilkt laiku, bet katra situācija ir citāda. Mana patoloģija bja fiziska redzama un divu nedēļu laikā nekas nemainījās, iztikām bez nipt un amnio. Katrā ziņā Tu izdarīji pareizu izvēli. No sirds vēlu izdošanos un tikt pie vesela bēbīša!

deleyla

Scandi
Ja ziņu ka izvēle pareizā. Man ir bērnus ar ipasama vajadzibam( funkcionē utt) bet ar pataloģiju nevarēja zināt cik smagi būs.un beigās mācītos visi.

Dāmas, vai esat veikušas šādu ERA endometrija receptīvas īpašības noteikšanas testu?

Varbūt varat padalītīes ar savu pieredzi?

Paldies!

Pippa

kriksis_100
Sveika. Kas tieši Tevi interesē? Es veicu nedeļu atpakaļ.

Pippa
Vēlējos saprasts vai pēc testa iegūtajiem rezultātiem sanācis veiksmīgs rezultāts.

Tavi rezultāti vēl tikai sekos....

Man nav bijis neviens transfērs, gatavojoties pirmajam daktere ieteica veikt šo testu. Tāpēc mazliet apjukums.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18436301