IVF, ICSI, IUI Jūnijs II 2023 (Līgo svētku nedēļa)

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
Ausma2023

kriksis_100
Manā gadījumā bija ERA tests, kurā netika konstatētas nekādas izmaiņas, bet šobrīd divi neveiksmīgi FET.

deleyla

Meitenes sazinājos ar ārstu.pateica La var atlikt. Mēģināsim stimulēt tad skatīsies vai La vajag.

Reāli kāds process var būt ja viss ir ok abiem?vnk folikulu stimulācija?vai lielais process ar audzēšanu kad liek 5 dienas lielu parslinu?

Es jo tuvāk viss jo galva mazāk strādā...piedošanu par stulbiem jautajumiem

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

kriksis_100
Šaubos, ka citu pieredze šeit kaut ko dod. Cik Tev embriji ir? Esi gatava riskēt pirmo reizi, liekot iespējams nepareizajā laikā? Ja esi tad, mēģini FET, ja maz embriju un neauglības iemesls nav zināms, tad es veiktu ERA.

femmefatale

Ausma2023
Tev jau pienāca analīžu nodošasnas diena? arī šoreiz vispār bez implantācijas|?

Es uztaisīju, mana sirds tā būs mierīgāka, jo negribu veikt liekos FET, man tas viss iet ļoti grūti. Jāskatās, vai Tev tā hormonu lietošana ir pupu mizas un jūties ok, embriju daudz, tad es netaisītu ERA.

Lienite923

8. Vienu no šiem pārbaudīja ģenētiski un derīgs.

Iepriekšējā reizē bija divi, bet pēc embrija ģenētika pārbaudes abi bija nederīgi transfēram.

Daktere šīs analīzes izmantotu otrajam transfēram, ja pirmais būs neveiksmīga.

Papildināts 21.06.2023 12:04:

Lienite923
+ man jālieto estrofem līdz transfēram.

Tāds liels pajukums.

Šobrīd esmu IFV klīnikā, pirms tam biju EGV klīnikā, kur mani nomarinēja ar kaut kādām konsultācijām gadu, netikām pat līdz punkcijai. Biju pie dakteres Solvita Funka, neiesaku šo dakteri. Viņa vizīti rakstīja tikai pēc diviem vai trim mēnešiem un lika dzert vitamīnus, nekādus izmeklējumus neveica, reizēm pat konsultācijas laikā mani neapskatīja. Kaut ko vilka garumā.

Ausma2023

femmefatale
Jā, HCG <1 ...

femmefatale

Lienite923
nolēmi stimulēties pati jeb ar donorītes olšūnām?

Ausma2023

Lienite923
Finansiāli - ERA ir pielīdzināms FET.

Tikai neveiksmīga FET gadījumā bonusā nāk daudz medikamenti, injekcijas laiks, asaras, braukšana uz klīniku, pārdzīvojums&cerības.

femmefatale

Ausma2023
kādas dakterei versijas? moš Tev to endometrija atjaunošanas procedūru vajag pa'mēģināt? to PRP es domāju.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18436301