IVF, ICSI, IUI Jūnijs II 2023 (Līgo svētku nedēļa)

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
Ausma2023

femmefatale
Nākamnedēļ tikai pieraksts, tad redzēs ko teiks.

Pastāsti lūdzu par to procedūru?

kriksis_100
Man līdzīgi kā Tev ar Funku, bija ivfR ar Kalvāni, tikai atšķirībā no Tevis aprakstīta man bija ļoooti daudz vizīšu, un daudz naudas iztērēts un nekādas skaidrības pilnībā, pat olvadi nebija pārbaudīti pirms vairākām iui. Nevar zināt, protams, cik ar to ERA viss ticams, bet nu es izdomāju, ka veikšu kopā ar endometrītiem.

femmefatale
Pagaidam domāju, ka vienu reizi mēģināšu pati, vismaz Vītiņa man nesola 30 gab, teica, ka tik traki nebūšot, ka varam mēģināt saudzīgāk, protams es tik un tā panikā, domaju, ka šādi viņa grib mani pierunāt uz to neatgriezenisko punktu

femmefatale

Ausma2023
pajautā par šo Fodinai, moš var pamēģināt. bet šis ar dārgs prieks, ap 1000 eur. Paņem Tev asintiņas no vēnas, apstrādā iegūstot plazmu, bagātina tur ar kaut kādiem komponentiem un ievada atpakaļ Tevī - dzemdē.

Ausma2023
Jā, pilnīgi piekrītu par to psiholoģisko pusi, man tas viss arī ļoti emocionāli norisinās.

Pippa

kriksis_100
Nu tas ir jāizlemj pašai labāk. Man pirmais Fet bija neveiksmīgs, tāpēc tagad dr nozīmēja veikt šo testu...jo it kā nekur citur nekādu problemu neatrod... visas analīzes...viss kārtībā. Citreiz aizdomājos...ja šis tests jau būtu taisīts pirms Fet... kāds būtu rezultāts. Tests protams nav lēts un var gadīties ka uztaisi in neko neatrod...

femmefatale

Lienite923
Nē nu malacīte, tas labi, ka pati mēģināsi. Dod Dievs, lai Tev tur viss veiksmīgi saliktos. Bet zin kā mācies no manām kļūdām, izkārto sev atvaļinājumu, lai Tev pēc punkcijas ir vismaz 2 nedēļas, vai slimības lapu paņem un pilnvērtīgi atpūties.

deivons

Bija man punkcija šodien, izdevās iegūt 14 olšūnas pateicoties dr.F, man variēja ar medikamentiem. Beigās mani pat paslavēja par tādu rez., vecuma dēļ es vispār baidījos ka nekas tur neaugs. Tagad jāskatās kā attīstīsies, dzērām kaudzi ar vit.šoreiz es un vīrs.

deleyla

deivons
Cik Tev gadu ja nav noslēpums?

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

deivons

39

Lienite923
Diemžēl, bet tādi daži dakteri šo visu ceļu līdz bērniņam emocionāli iedragā.

Nesaprotu, kāda jēga no tādas dakteres kā Funka, kura tērē laiku un neko neizdara. Tad atliek vizītes, jo atvaļinājums viņai ieplānots pēkšņi.

Man palīdzēja vizītes pie Gunta Čebotarjova psiholoģe, kura tieši strādā par tēmu neauglību.

Pēc viņas vizītēm nomainīju klīniku, paņēmu otru suni, viņi kaut kā pacēla no tā bezcerības stāvokļa.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18436301