Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Hipotekārais kredīts-bankas izvēle

Blueberry

Sveikas! Pašlaik vēlamies ņemt hip.kredītu mājas būvniecībai. Ir divi piedāvājumi no Swedbank un Luminor. Piedāvājumi līdzīgi 1.75% (pirmos 2 gadus procentus nemaksā) vai 1.6% likmes. Reāli sanāk izvēlēties balstoties uz kura banka labāk patīk. Tādēļ vēlos zināt kā ir sadzīvot ar katru no bankām kāds serviss, attieksme, pretimnākšana tieši pēc tam kad līgums noslēgts. Jo tagad protams katrs sola visu un ir super jauki.

Kādu attieksmi gaidi pēc līguma noslēgšanas? Kritiskās situācijās viss būs pēc līguma noteikumiem. Te emocijas nestrādā. Tas ir bizness.

Piedāvājumos vairāk uzmanības jāpievērš arī citiem punktiem bez % likmes.

Piem., cik ilgā laikā jāpabeidz. Kas notiek, ja neiekļaujas termiņos? Viss jādara ar čekiem,pavadzīmēm, rēķiniem vai pats kautko var darīt utt.

Šeit vairāk domāju - darba ātrums, orientēšanās konkrētajā situācijā, attieksmē no darbinieku puses utt. Diemžēl arī pašlaik ir jūtama attieksmes atšķirība starp bankām un pavisam noteikti darba ātruma atšķirības un kā tiek pasniegts info utt. Vēlētos saprast vai mana pieredze ar banku ir vienkārši izņēmums vai kopējā bankas politika.

Par procentu likmēm, papildus izmaksām utt tur viss ir skaidrs

Man gan vnk hipotekārais, bet swed darbojās profesionāli atšķirībā no Luminora, kas man gandrīz sačakarēja darījumu & pārdevējs vēl pēdējā mirklī paspēlja pacelt cenu. Viss viņu lēnuma dēļ. Sākumā viss bija raiti, līdz ko pateicu, ka ņemu pie viņiem, sāka iestrēgt. Katra pozīcija aizņēma ilgāk nekā solīja. Tad vēl džuse aizgāja atvaļinājumā, bet tā, kurai nodeva, bija pofigiste. Nu jebkurā gadījumā, pēdējā brīdī nolecu un paņēmu swedā, jo viņi mani nečakarēja.

Papildināts 21.06.2023 16:01:

Man vēl swedā patika, ka darbiniecei bija pašai iespēja pieņemt lēmumus vismaz mani apmierinošā apjomā, jo nebija jāgaida n saskaņošanas. Un ka bija konkrēta, visu zināja nevis otrādi, kad man luminors solīja, ka viss ok, nekadu problēmu un pēc tam pēkšņi sadomāja noteikumus. Swedā uzreiz pateica, ka saprot situāciju, bet nekādu iebildumu nebija.

Papildināts 21.06.2023 16:02:

Man problēmātisks īpašums. Tagad vairs nav problemātisks. Katrā ziņā sweda dēļ, mums ir pilnīgs chill, kārtojam bez steigas.

Cooper

vnk hipotekārais, bet swed darbojās profesionāli atšķirībā no Luminora, kas man gandrīz sačakarēja darījumu & pārdevējs vēl pēdējā mirklī paspēlja pacelt cenu. Viss viņu lēnuma dēļ
Te varu piekrist par Luminoru un Swedbanku. Pirms 2 gadiem ņēmu hipotekāro kredītu. Sākumā interesējos pie Luminora. Sākumā it kā atsaucīgi, pieteikuma izskatīšana it kā x dienās paredzēta, bet beigās tas vilkās daudz ilgāk, jo viņiem uzrodas papildus jautājumi un pieprasījumi un tas atkal un atkal ievilkās. Plus vēl tā dāma, ar ko komunicēju, pati neko nevarēja lemt. Nevarēju izturēt tādu čakarēšanos, sazinājos ar Swedbank un tur ļoti ātri atnāca pozitīvs lēmums. Varbūt arī viņiem vieglāk, jo mēs ar vīru abi Swedbankas klienti, vairāk info pieejama par mums.

Dzhila

Man atkal tieši pretēja pieredze, Swedbanka vispār noignorēja manu pietiekumu, gaidīju piedāvājumu, beigās pati zvanīju un jautāju viņiem, vispār nebija ieinteresēti ar mani baigi runāt. Tā nu aizgāju pie Luminor, viss notika ātri.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436307