Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēcvārds Covidam

Skudra73

Nevarēju izdomāt – varbūt uzreiz likt kašķī, bet tomēr noriskēju un ieliku šeit.

2 gadi, kurus bagātie pie varas esošie vecīši visā pasaulē ir atņēmuši jaunatnei no dzīves (visdārgākajā viņu laikā – jaunībā). Ļoti precīzs šī fenomena apzīmējums. Labākais komentārs pa tēmu, kas dzirdēts: https://www.youtube.com/watch?v=lEDGGjqRg-c

Par Covid pašā sākumā no otrās līdz aptuveni piektajai minūtei pārējais par Ukrainu.

Vai tiešām nevienam nav mainījušās domas par Covid?

Evdokija

Priecājos, ka nesaņēmu nevienu vakcīnu un kaut kā pārlaidu to laiku. Zinu, ka čipus tur neviens rokā nešāva, bet neuzticējos šajai vakcīnai. Man daudziem paziņām un tuviniekiem bija blakusparādības, pat tādiem, kas bija pārliecināti vakcīnas atbalstītāji.

Es domāju, ka šajā dzīvē mums vēl nāks vīrusu vīrusi, tad pret tiem arī būs vakcīnas. Vismaz no šīs es veiksmīgi izspruku. Pati izslimoju divas reizes un ļoti vieglo versiju.

Ierobežojumi bija vienkārši smieklīgi! Vēl nesen skatījos Facebook vecos video, kur cilvēkus pat viņu sētā šņorē policija, jo viņi pulcējoties.

Varētu rakstīt vēl un vēl.

Undomiel

Man liekas, ka šis vīruss tika mākslīgi radīts Ķīnas laboratorijā un, kad tas izkļuva ārā, ne velti ķīnieši momentā reaģēja tik sakāpināti. Jau 2019.gada nogalē Ķīnā izolēja cilvēkus un veselas pilsētas, dezinficēja ielas, atbildīgie dienesti staigāja skafandros u.c. Zināja, ka vīruss slēpj lielus draudus.

Ja nebūtu bijusi tik sakāpināta sākotnējā reakcija, Eiropa un pārējā pasaule to būtu uztvērusi kā riebīgu gripas paveidu, bet nebūtu ieviesti lokdauni, maskas u.c.

Tomēr saku pandēmijai paldies par vienu lietu - darbu no mājām.

Nu es laikam nožēloju to , ka paļāvos un, kā man likās, saņēmu tikai kārtējo vakcīnu manā dzīvē, jo bija blaknes un valsts struktūras bija diezgan vienaldzīgas, labi, ka visas izpausmes beidzās pašas. Ja vēlreiz būtu tur un toreiz nebūtu vakcinējusies, vienalga visu laiku nosēdēju mājās un izslimoju vismaz 2 reizes gan pirms vakcīnas, gan pēc.

Man šķiet joprojām ka pirms 3 gadiem. Fufelis. Pareizāk sakot-visparastākais punkis, kurš līdzīgi citiem puņķiem var beigties kādai iedzīvotāju grupai letāli. Bet 99% tas ir tikai klepus, paaugstināta ķermeņa temperatūra un iesnas. Kam ilgāk, kam mazāk.

Papildināts 23.06.2023 09:04:

Allaž šķitis, k esmu dzirdējusi visādus murgus, bet šis ir krutākais murgs. Bet nu jau atvirzās otrajā vietā.

astuti

Es tā arī nedabūju to covidu nevienā formā. Meita pāris reižu "slimoja", t.i. skolā visiem lika testēties, nu un bija pozitīvs.

Tie ierobežojumi bija izcils stulbums. Bet, cik noprotu, tad citās valstīs, t.i. tajās, kur nav uzradušās citas aktualitātes (vai pareizāk sakot - citi sū), tie kovidjautājumi aizvien tādā kā drusku trendā.

Kļavaslapa

Tas, ka varēju laiku nestrādāt, par to paldies valdībai. Bez ironijas. Kad vēl būs laiks, kad varēšu pāris mēnešus vienkārši atpūsties, gadu strādāt samazinātā režīmā? Bet tas varēja notikt  ar citiem līdzekļiem, neņirgājoties par cilvēkiem.

Evdokija

Un cik cilvēki palika debīli tajā laikā! Karš pret vakcinētajiem un nevakcinētajiem. es neatļāvos nevienam teikt, ka neesmu vakcinēta. Biju par to, ka katrs lai dara ko grib. Nenoliku vakcinētos un nenoliku nevakcinētos. Bet skaļi nedrīkstēju runāt, jo tad Tu skaities antivakseris! Neesmu antivakseris, vienkārši centos saglabāt veselo saprātu. Gandrīz gan salūzu, bet pirms plānotās vakcīnas es saslimu pirmo reizi. Un tad nu sapratu, ka nemirstu un vairs jau negāju. Dabūju savu pārslimošanas sertifikātu un vismaz drīkstēju vairāk veikalos ieiet.

kristel

Tomēr saku pandēmijai paldies par vienu lietu - darbu no mājām.

Mūsējie gan jau sagrozīja iekšējos noteikumus un tjipa grib, lai atkal velkās vairāk uz klātieni. Es gadu nostrādāju klātienē pandēmijas laikā, jo mūsējie negribēja pat neko dzirdēt par tādu opciju - strādāt attālināti. Tad kad jau tiešām visus sāka dzīt piespiedu kārtā sēdēt mājās, tad arī mūsējie padevās. Beigās jau tomēr paši lielie negribētāji dziedāja slavas dziesmas, jo pa dienu varot i pastrādāt, i zāli nopļaut/sniegu norakt, i atkal pastrādāt utt.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Kļavaslapa

es neatļāvos nevienam teikt, ka neesmu vakcinēta
Es gan to atļāvos teikt, varbūt pat biežāk kā nepieciešams. Lai domā, saka ko grib.

Diemžēl attālinātās lietas neiegājās uz palikšanu. Visvairāk sāpe par mācībām, sanāksmēm, kuras varēju klausīties no mājām, tagad atkal klātienē, sēdi nu piebāztā telpā visu dienu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436333