Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēcvārds Covidam

Skudra73

Evdokija

Mani pat izmeta no vienas attālinātās interešu grupas, jo atļāvos kādu no jaunajiem ierobežojumiem noskaut par stulbu. kļuvu par sabiedrības ienaidnieku.

kristel

Jā, nesen biju klātienes mācībās (kursos). Pilnīgi garām - viens klepo, citi sačukstas, kāds dzer kafiju, kāds krata tavu beņķi, kādam zvana utt. Arī karsti un bezgaisīgi.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

manā burbulī tiek miksēts attalinats un klatiene darbs, ja runā par kadiem septiniem uznemumiem, kur darbinieki simtos merami

Patricia L

Kādam vajadzēja nolikt pasauli uz pauzes, lai nemaisās pa kājām, lai sagatavotos kaut kam lielam.

Arī pateicība COvid par hibrīddarbu. Man tā ir harmonija pilnīgā.

Es sašpricējos, jo nevarēju atļauties zaudēt darbu. Nu nebija tā, ka mums draudēja uzreiz atlaist, bet bija nianses. Jo priekš sevis tik labu vietu vairs neatrastu. Tāpat viegli ar omikronu izslimoju un dabūju furunkuli padusē (limfmezgli).

Tie,kas nešpricējās, paredzēja, ka špricētie pēc 2 gadi sāks mirt. Un tīksminājās par šo domu. Interesanti, vai viņi tiešām gribētu, lai nomirst pusģimene, draugi un radi?!!!

Un bija jaunieši, kuriem patika izolācija un nekādu traumu nedabūja. Negribēja iet uz klātienes skolu, vēl daži pārgāja uz tālmācības skolu. Tāpat kā pieaugušie - jutās visādi.

Nikita

Patricia L
<Tie,kas nešpricējās, paredzēja, ka špricētie pēc 2 gadi sāks mirt. Un tīksminājās par šo domu>

Nu paga paga, kas tas par dīvainu vispārinājumu?! Tādi meža dīvainīši folijcepurīši un chemtreilisti jau nu nebūtu tagad jāvienādo ar normāliem, domājošiem cilvēkiem. Es nevakcinējos un netīksminājos. Ko nu?

Patricia L

Nikita
Es jau nesaku, ka visi, bet 2 no 3 noteikti. Pat tuvi paziņas. Varbūt man trāpījās tādi PRET fanātiķi. Ko tik nesaklausījos, kas mums notiks.

Covid ierobežojumi parādīja ienaidniekam ka demokrātiskās valstis spēj rīkoties radikāli un ļoti stauji. Parādīja ka valdība ir imūna pret tautas masveida nepatikas izrādīšanu un arī lielajiem tēriņiem, finanšu zaudējumiem

Te tauta veltīgi domā ka viņi redz gudri un saprot ka ierobežojumi neaptur covid, bet valdības vīri (un sievas) to nesaprot.

Visi visu ļoti labi saprot un mērķis tika sasniegts. Tikai mums nepateica kāds īsti bija mērķis. Bet nu karš notiek Ukrainā nevis pie mums kā sākotnēji bija plānots.

Tā ka šī pozitīvā prakse visticamāk ka atkal tiks izmantota un ātri ieviesīs sertifikātus un apkaros vēl kaut ko, ko vajadzēs. Nu ne pilnībā protams. Kāds slapstīsies pa bēniņiem, lauku mājām un priecāsies ka apgājis ierobežojumus un palicis dzīvs.

Joprojām ir jāpasver doma pārcelties uz Krieviju, jo Krievijai ir milzīgs potenciāls, talantīga un radoša tauta un tur ģimenei tradicionālajai ir vērtība. Tas neglābjami novedīs pie uzplaukuma un straujas attīstības. Tas nekas ka pagaidām tas izskatās bīstams un riskants lēmums. Bet rietumu totalitārisms ir tikai sākuma stadijā.

Vispirms vajag sataisīt digitālo izsekošanu ar māklslīgo intelektu, kas identificēs ļaudnabīgos svešķermeņus sabiedrībā un varēs tos neitralizēt. Līdz tam brīdim viss izkatīsies demokrātiski.

poponda

Šis komentārs ir

Turpini!

Undomiel

poponda
Tu neapsver tik ilgi, bet pārcelies Kad attapsies kravas kastē ceļā uz Ukrainas ierakumiem, ieraksties cālī, kā klājas milzīga potenciāla zemē.

Ja nu kas Covid sekas ir arī visādas med labaratorijas lielveikalu centros.

Tur nevienam vairs neko nevajag, bet viņi tik nāk klāt. Tādi jauki tīri ofisiņi ar daudzām sēdvietām.

Tā ka ir kaut kāds plāniņš.

Var jau domāt ka vienkārši izsaimnieko budžetu. Kaut nu būtu tā.

Papildināts 23.06.2023 10:10:

Kad attapsies kravas kastē ceļā uz Ukrainas ierakumiem, ieraksties cālī, kā klājas milzīga potenciāla zemē.

He he. A tu domā ka ja nepārcelsies uz Krieviju - uz Ukrainu tad nesūtīs. Nevar zināt. Var visādi tas attīstīties un sūtīs arī no šejienes. Tā ka jānostājas vienkārši labo spēku pusē. A labie spēki ir pret gejiem, jo Bībelē bija daži raksti pret gejiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436333