Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēcvārds Covidam

Skudra73

Leila.

Nu, manā dzimtā nomira 2 cilvēki ar kovidu (antivakseri, ja nu kas, bet viņi tādi kopumā tādi bija, ne tikai kovida dēļ ). Vecākais brālis gulēja reanimācijā un knapi izdzīvoja. Jaunākais dēls ļoti smagi slimoja, manā uztverē, tas vīruss bija diezgan traks.

Bet kopumā, kuru un kāpēc vispār vēl kādu pašlaik spēj uztraukt kovids? Brīnos, ka kādam tas vispār vēl ir aktuāli un jāgaudo par šo tēmu.

Tie,kas nešpricējās, paredzēja, ka špricētie pēc 2 gadi sāks mirt. Un tīksminājās par šo domu. Interesanti, vai viņi tiešām gribētu, lai nomirst pusģimene, draugi un radi?!!!

Jā, par šo es arī biju pārsteigta. Manā burbulī tādi bija vairāki.

Leila.
Brīnos, ka kādam tas vispār vēl ir aktuāli un jāgaudo par šo tēmu.

Neviens te negaudo. Vienkārši pārdomas un secinājumi.

Leila

Varbūt ir cilvēki, kurus atlaida un tāpēc sāpe ir joprojām. Tāpat arī blaknes.

Es personīgi par kovidu nedomāju, bet jocīgi, ka ik pa brīdim ieejot savā piemājas lielveikalā, tā kā saraujos, ka kaut ko esmu aizmirsusi. Es tak tur nedrīkstēju iet. Tas nebija normāli.

Mūsu ģimenē ar kovidu smagi neslimoja. Nopietnas blaknes no vakcīnas ir vīram. Joprojām. Ir viena daļa blakņu, kas izzuda, viena, kas mazinājās, bet viena ir joprojām un ļoti ietekmē viņa dzīves kvalitāti. Šādā gadījumā nevar aizmirst.

Leila.

segolena
Es ne tikai par cāli, bet ik pa brīdim kaut kur uzrodās antivakseru pulks, kurš piesauc kovidu, smakšanu un ko tur vēl. Visi tie paši, kuri dzīvo režīmā.

SanSu

Patricia L
Tie,kas nešpricējās, paredzēja, ka špricētie pēc 2 gadi sāks mirt.

Kur jūs šitos raujat? Kādā burbulī apgrozāties?!?

Papildināts 23.06.2023 10:38:

poponda
Parādīja ka valdība ir imūna pret tautas masveida nepatikas izrādīšanu un arī lielajiem tēriņiem, finanšu zaudējumiem

Bet principā šis ir absolūta patiesība

Nikita

Vo vo. Lēnām sāku saprast gan vakcerus, gan rusofobus. Varbūt personīgā veselā saprāta labad jānomaina tie toksiskie burbuļi?

Leila.

Nikita
Radus jau neizvēlās.

Nu kā man bija vakcineties, ja es redzēju savā ģimenē uzreiz problēmas. Man neviens neieskaidros, ka tā vienā dienā vesels cilvēks kļūst slims vnk sagadīšanās pēc. Un jau pāris gadi pagājuši. Fak. Es ienīstu to visu. Ja kāds vēl fb ieraksta, ka ilgojas pēc kovida laikiem, gribu nopietni nožmiegt.

SanSu

Vēl joprojām nesaprotu, kā Kariņu varēja otreiz ievēlēt. Nu labi, pie nepietiekamas informācijas p[ieņemot lēmumus ir tikai dabīgi, ka kļūdas tiek pieļautas. To vēl varbūt varētu saprast. Bet Kariņš sevi parādīja kā sūdīgu vadītāju - viegli aizvainojams, haotisks , visi tie lēmumi 12 naktī, kuriem no rīta jau jābūt ieviestiem.

Leila.

Kaut arī savā būtībā esmu vaksere, tāpat uzskatu, ka bija arī diezgan daudz pārspīlējumu. Nu, tā apeņu pirkšana komiska. Vai ka sniega lāpstas nevar nopirkt. Vācijas draudzenei bija jāzvana uz veikalu un jāpiesakās, ka ies pēc apenēm. Nu, sviests tāds.

Daudz kur būtu iztikuši ar maskām vien un roku dezinficēšanu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436333