Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēcvārds Covidam

Skudra73

Nikita

SanSu
Folijcepurite Tev pateiktu, ka naktī tāpēc, ka ar asv ir laika starpība zin, jāsagaida pavēles un norādījumi un tā...

īriete

Palasiet, ko presē saka Geitss, Klintone, un jums nelabi paliks. Plānos ir nākamā plāndēmija, mērķēta uz bērniem. Nekas jau netiek slēpts!

Leila.

SanSu
Kurš tad ir tas labākais variants Latvijai?

https://www.nytimes.com/2023/03/19/opinion/bill-gates-pandemic-preparedness-covid.html Geitss

Papildināts 23.06.2023 11:00:

SanSu
Vēl joprojām nesaprotu, kā Kariņu varēja otreiz ievēlēt. Nu labi, pie nepietiekamas informācijas p[ieņemot lēmumus ir tikai dabīgi, ka kļūdas tiek pieļautas. To vēl varbūt varētu saprast. Bet Kariņš sevi parādīja kā sūdīgu vadītāju - viegli aizvainojams, haotisks , visi tie lēmumi 12 naktī, kuriem no rīta jau jābūt ieviestiem.

Nu taču kara dēļ!

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Leila.
Kaut arī savā būtībā esmu vaksere
Bet tādi jau ir liela daļa no t.s. antivakseriem, tikai viņus par tādiem dēvēja tikai tāpēc, ka atteicās durt tieši vienu, konkrētu uz ķep-ļep uzčinītu,bet plaši izreklamētu substanci, par kuru neviens nekādu atbildību problēmu gadījumā negrasījās uzņemties. Pat paši ražotāji no atbildības kratījās vaļā. Es ar ''antivaksere'', jo ,lai arī pret vairumu vakcīnu iebildumu nav, tad antivakceres godā tiku tikai dēļ ateikšanās no šitās brīnumpotes, no kuras ķip, kā sākumā no vakceriem atklausījos, dažam potence atgriezusies, dažam depresija pazudusi un spēku pieplūdums, kad pašiedvesma izbeidzās,redzot, ka kovidam uz to vakcīnu uzšķaudīt, tad i potence atkal pazuda, i depress ar panīkumu atgriezās

Nez par kuru no medikamentiem kāds uzņemas atbildību?

Kādam esot blaknes. Bet ne jau no vakcīnas.

Vispār jau ir dati, ka vakcinētie, kas tomēr dabūja to COVID, slimoja vieglāk.

Varianti, kad tante Alma trešdien dabūja vakcīnu un ceturtdien viņu ar vīrusu aplaida mīļais mazdēls no Anglijas un viņa smagi saslima, neskaitās kā pierādījums vakcīnas mazefektivitātei.

Dienas laikā nekāda imunitāte nevar izveidoties.

Papildināts 23.06.2023 11:16:

cielava777 kovidam uz to vakcīnu uzšķaudīt,

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Nikita

poponda
Nu, vispār, dažreiz kāds zināmā mērā uzņemas gan atbildību. Ek še džonson beibī pūderis gandrīz 9 miljardus kompensācijās, lai izbeigtu tiesas prāvu...

poponda
Nez par kuru no medikamentiem kāds uzņemas atbildību?
Nez, kuru medikamentu vēl tik ''mīļi'' uzspiež visai populācijai -grūtniecēm, bērniem, jauniem, veciem, pat tādiem, kuri jau gandrīz viņā saulē un tādiem, kuriem citas vakcīnas un zāles neliek ar varu durt/rīt dēļ iespējas noķert šoku-tikai uz šito brīnumpoti tas neattiecās-tā derēja visiem. Kā tur bija tai pulvera reklāmā-kas der visam, neder nekam? Nu un tagad pētīs ķip sekas. Sākumā tak bļāva, ka vakcīnas drošas un efektīvas, paralēli gan godīgi paziņojot, ka cik tur tos gadus pētīs, kas no tā sanācis Bik taka neloģiski .

Leila.

cielava777
Jā, redz, mans dēls izslimoja laika, kad vakcīnu nebija. Tāpat arī brālis. Nu, es nenovēlu nevienam tādu slimošanu. Brālis vispār ir brīnumains gadījums, ka izdzīvoja. Es nevaru pateikt, ka kovids ir sūds, jo es redzēju, kas ar maniem mīļajiem notika. Ja skatītos tikai pēc sevis, vīra vai otra dēla, tad varētu teikt, ka kovids nav nekas. Kad saslima otro reizi - pēc gada, bijām jau savakcinēti, nu, nebija nekas dižs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436333