Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēcvārds Covidam

Skudra73

puku_princese
Tad labi. Labi, ka ir apziņa, ka Tev vajag. Galvenais, lai Tavu pārliecību nepadara par valsts politiku. Tramīgi klausos ziņas. Bet patreiz izklausās, ka ir sakautrejušies ar šo presingot. Pagaidām

puku_princese

ExCuca
100% mana izvēle, man ir vienalga, vai citi potējas vai nē, bet neviens man neiestāstīs, ka šodien izvēlētās vakcīnas ir kaitīgas MANAI veselībai. Un pat, ja tā izrādīsies (uz ko dodu 0,0000x% varbūtību), tā būs MANA izvēle un MANA atbildība.

Man jau arī darbā kolēģi jautāja, kāda būs nostāja, vai būs jāpotējas. Teicu - viss atkarīgs no valdības pieņemtajiem lēmumiem un normatīvajiem aktiem.

puku_princese
Nu es esmu mazāk izglītota, atzīstu, bet es ar skepsi skatos uz dažam atsevišķam vakcīnām, kur iespējamas blaknes smagākas par pašu slimību. Pa manam-vakcīna ir smagā artilērija cīņai ar vīrusu vai baktēriju, liela slodze imūnsistēmai, ko savukārt kontrole CNS. Katrs dūriens man liek par to padomāt. Talec rūpīgi izsveru sev vajadzīgo un ne tik ļoti

Princa

puku_princese
Es tik šogad pret gripu savakcinējos, jo par šogad pieejamām Covid vakcīnām man nav īstas skaidrības.

Man nav īsti skaidrības tieši pret kuru Covid paveidu viņas strādā.

Ar kuras firmas vakcīnu vakcinējies?

Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !

Duujaa

puku_princese
Ja atkarīgs no kāda cita izdomām, tad tā nav tava atbildība.

Kundalini

Atminjas

vel tikai pirms nieka 2 gadiem biedeja 1 janvari ar 3000 saslimušo dienā

Lasiet manu blogu

Kundalini
Hei, kur ir oktobra lokdauns? Tu solīji!

Kundalini

pazina-Māsas vīram kovid, piezvanījis ģimenes ārstei, tā - nāc šurp! Māsas vīrs šausmās - kā tad tā - šausmīga kaite tak!!!! Ārste - beidz, tā nav bīstama, droši nāc! Eu, kopš kura laika??? Kopš tā, kad visi, kam vajadzēja, visu nopelnīja? 21.gs.afēra cauri?

Lasiet manu blogu

Princa

Kundalini
Šitādu bezatbildību no ārsta dzirdot nudien dusmas saskrien.

Covid un gripa abas ir infekciozas, un slimības akūtajā perodā nav ko vazāties apkārt, ari uz doktorātu nē.

Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !

Kundalini

izskata ka atkal saks kurbulēt šos murgus, mierā neliksies, panorama ticošie sitīs plaukstiņas laimē dies

ko prasa izglitibas iestades

kas atkal bus

Jā, kā jau arī solīja , ka PVO no 2024. gada pārņem valdījumu pār sertifikātiem.

Ja šogad maijā šo pvo līgumu mūsu xxx ratificēs, tad ar nākošā gada maiju tas stāsies spēkā

tapēc top šādi aitas žūžinoši rakstiņi

https://jauns.lv/raksts/zinas/590242-plano-noteikt-jaunu-derigu-covid-19-sertifikatu-izsniegsanas-kartibu?

Lasiet manu blogu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436333