Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēcvārds Covidam

Skudra73

pelēkais nezvērs

neviens man neiestāstīs, ka šodien izvēlētās vakcīnas ir kaitīgas MANAI veselībai.

Man pats lielākais aplauziens būtu nolikt karoti tāpēc, ka neesmu vakcinējies savas nolaidības vai slinkuma pēc, ja visu savu garo mūžu esmu to darījis.
Gripas vakcīnas jau maksā pie 15 €. Es gan savai ģimenes ārstei izdīcu gripas vakcīnu, kura par velti pienākoties hroniķiem un penZionāriem. Ja nebūtu uzstājis, būtu palicis gribot, jo visiem tāpat nepietiekot.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
All I Want For Christmas Is You ..   

SanSu

Bāc!

Puzikovam krimināllieta bija par kovidu! Es domāju, patiešām ko nelikumīgu izdarījis sava čoma labā

https://jauns.lv/raksts/izklaide/590178-es-to-noteikti-parsudzesu-nikolajam-puzikovam-piespriests-6200-eiro-sods

Debilie pārcentīgie skrūvītes, ne cilvēki

Es domāju, patiešām ko nelikumīgu izdarījis sava čoma labā

Tā vietā lai aizturētu vajag brīdināt? Tipa skaties, aizturēs un veiks kratīšanu. Sapucē māju, sagatavo tīras drēbes. Lai viss smuki

Lietuvā Puzikovi nestrādā

Viņš uzsvēra, ka "noziegums izdarīts pietiekami prasmīgi un persona to noteikti nebija gaidījusi".

https://www.apollo.lv/7935264/atrasta-kauna-pazudusi-devinus-gadus-veca-agota-policija-atklaj-ka-vinu-atrada

kino

SanSu
Puzikovam krimināllieta bija par kovidu!
"Par kovidu" būtu tad, ja viņš tiktu pieķerts slims vazājamies apkārt un tiktu par to sodīts. Sods piemērots pavisam par ko citu.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Bzzbzz
Opā, sāksies jauna histērija

Papildināts 14.01.2024 14:02:

Ar pērtiķu bakām pasākums izgāzās

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Kādā veidā?

Pērtiķu baku vīrusam vienkārši nebija tāds potenciāls. Cik var gvelzt!

===========================

www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/11.01.2024-latvija-sakusies-gripas-epidemija.a538582/

Saslimstība ar gripu Latvijā turpina pieaugt, sasniedzot epidēmijas sliekšņa līmeni. Tādēļ no piektdienas, 12. janvāra, Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) izsludina gripas epidēmiju.

SPKC paziņojumā medijiem norādīja, ka gripas vīrusa pozitīvo paraugu īpatsvars pagājušajā nedēļā pieauga par 10,3% un ir vērojama izteikta saslimstības pieauguma tendence.

Pagājušajā nedēļā monitoringā iesaistīto ģimenes ārstu praksēs ar akūtu augšējo elpceļu infekcijas simptomiem kopā bija vērsušies 773 pacienti, no kuriem 56 pacientiem, balstoties uz tipisku klīnisko ainu (nedēļu iepriekš – 44 pacienti), noteikta diagnoze "gripa".

Visaugstākā saslimstība ar gripu reģistrēta Ventspilī (411,9 gadījumi uz 100 000 iedzīvotājiem), Gulbenes novadā (124,1 uz 100 000 iedzīvotājiem), Daugavpilī (95,1 uz 100 000 iedzīvotājiem), Rīgā (87,7 uz 100 000 iedzīvotājiem).

Visbiežāk ar gripu slimo bērni vecumā 0–4 gadi. Pagājušajā nedēļā laboratoriski apstiprināts 21 gripas gadījums, kuros 18 noteikta A tipa gripa, bet 3 – B tipa gripa.

Daudzās Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas (ES/EEZ) valstīs novērojams būtisks akūto elpceļu infekciju skaita pieaugums primārajā aprūpē. ES/EEZ vidējais gripas pozitīvo testu īpatsvars bijis visaugstākais pašreizējā sezonā – 24% (nedēļu iepriekš 18%), bet Covid-19 pozitīvo testu īpatsvars bijis 14%.

SPKC norādīja: neraugoties uz gripas epidēmijas sākumu, vakcinācija joprojām ir ieteicama, jo gripas epidēmija parasti ilgst 10 nedēļas, bet vakcinācijas izraisīta imunitāte veidojas 10–14 dienu laikā.

Tāpēc cilvēks var gūt labumu no vakcinācijas pat tad, ja viņš to nav saņēmis līdz gripas sezonas sākumam.

www.spkc.gov.lv/sites/spkc/files/content/Iedzivotajiem/Informativi%20materiali/Informativi%20izdevumi/gripas-buklets.pdf

www.la.lv/latvija-sakusies-gripas-epidemija-kur-sobrid-registreta-visaugstaka-saslimstiba

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Jā, jā atkal švakcinējaties

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

ibica2
Tak to gripas vakcīnu neesot, toties kovidvakcīnas miljonus izmet atkritumos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436333