Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēcvārds Covidam

Skudra73

Sviestabeka

Zin, bija tādi baisi laiki, kad ārsti pie visiem slimniekiem nāca uz mājām un gāja iekšā tieši vīrusu un baciļu perēklī. Un neslimoja, es tolaik par to brīnījos. Bet gripas slimniekam ar 40o temperatūru nebija apkārt jāvazājas. Es zinu, ka gripas laikā arī tagad teorētiski ir pieejamas ārstu mājas vizītes, bet nav ne jausmas, vai tas realitātē notiek. Nav dzirdēts.

Gripai gadījumā nav raksturīga izteikti augsta temperatūra? Ar tādu slimais spējīgs vēl līdz ārstam aiztaigār nevis vārgi gulēt gultā?

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

kino

Skudra73
Es nezinu, kas šī par ņemti, bet tas, ka AstraZenrca var izraisīt trombus bija zināms jau pašā sākumā. Iespējams, ka atslēgas vārdi ir, ka "tiesā atzina".

https://www.aifa.gov.it/-/vaccino-covid-19-astrazeneca-nota-informativa-sul-rischio-di-trombocitopenia-e-disturbi-della-coagulazione

Es vēl tagad atceros, kā Rozentāle par šo stāstīja, atraktīvi boloties un liekot uzsvaru "..pēnija" trombocitopēnijā.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

kino
Tas, ka ļoti jauniem un nepārbaudītiem medikamentiem var būt bīstamas un nezināms blaknes, ir vispārzināms. Tieši tāpēc ir objektīvi ļoti garš ceļš no izgudrotās formulas līdz reālai pielietošanai "masām".

Tikai nez kāpēc Covid laikā tika atcelta piesardzība un ar manipulācijām, meliem un demagoģiju vēlējas iestāstīt, ka viss nu gan ir 100% droši. Tie, kas šaubījās vai par daudz uzdeva jautājumus tika apsaukāti un apsmieti.

Covid demagoģijas adeptiem ir atmiņas zudumi šobrīd. A man gribas par to parunāt.

Duujaa

Par trombiem tika runāts kā sazvērestības teorijās, labākā gadījumā viens no desmit miljardiem, tādā apmērā. Ja tās pāris tantes ņēma nopietni, tad vēl trakāk, lielākajai trombu riska grupai mauca tik iekšā bez vārda runas, pat piespiedu kārtā. Un tad apgalvot, ka par trombiem jau bija zināms, aha. Bet bija pie iras.

kino

Skudra73
Nu, paga! Tu iesāki par "folijcepurēm", minot tieši šo konkrēto piemēru. Bet konkrēti šis piemērs ir neveiksmīgs, jo par šīm blaknēm bija zināms jau no paša sākuma.

Atgādināšu, ka apsaukāti tika arī tie, kuri nebija ne covid, ne vakcīnskeptiķi.

Tikpat labi tie, kuri neuzskatīja, ka covid tāds sūda puņķis vien ir, var tagad gavilēt un "par to parunāt", jo ir tiešām daudz info par to, kādas sekas var būt izslimošanai ar kovid. Kaut vai tie paši kognitīvie traucējumi. Par to arī bija zināms jau agrāk, bet redz #sūdapuņķis un viss. Es nez, es tā baigi daudz cilvēku nezinu, kuriem pēc iesnām būtu atmiņa pasliktinājusies.

Cita lieta, protams, ja mēs "gribam parunāt" par ierobežojumiem un to jēdzīgumu. Atgādinu, ka "folijcepures" tika lietots tieši šajā kontekstā, filijcepures bija/ir tie, kuri brēca, ka kovida naU.

Savukārt tie, kuri pret vakcīnām, tie bija antivakceri.

Papildināts 03.05.2024 10:16:

Duujaa
Trombi tika oficiāli minēta kā blakne. Un arī šobrīd tā tiek minēta kā reta blakne nevis "katrs otrais cieš".

Tak pilns internets ar info.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

kino

Lai arī neatminos Tevi kā kādu baigo viedokļa oponentu Covid neskaitāmajās tēmās, kas te bija, tomēr ļoti daudzo tēlu domu izpausmes arī šeit nu nebija tik ļoti šaurās robežās kā tagad te uzrakstīji.

Domas lidojums, viedokļi, oponentiem veltītie epiteti bija daudz daudzšķautnaināki un krāšņāki. Tāpēc arī grūti aizmirstami.

vilhelmine333

mana loka mirst cilveki ka musas,salidzinosi jauni cilveki ap 40 un 50 sr infarktu uj insultu un lai pat man nestasta,ka tas nav no brinumpotem...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436333