Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēcvārds Covidam

Skudra73

Ko nu vairs te nemties

bija, izbija, katrs, kas draudzējas ar galvu , izdarīja jau toreiz sev pieņemamākas izvēles, un jo vairāk var izdarīt secinājumus uz priekšu , ka līdzīgas situacijas rūpēties par sevi. Bez trokšņa, bez lozungiem un diskusijām.
I viss.


Rosalia

Ko nu vairs te nemties
Te ņemas tie, kurus potēšanās "aizķēra" personīgi. Vienā vai otrā virzienā.

mRNA tehnoloģija

www.livescience.com/health/cancer/new-mrna-vaccine-treats-deadly-brain-cancer-and-it-triggers-a-strong-immune-response?

Jauna mRNS vakcīna pret nāvējošu smadzeņu vēzi izraisa spēcīgu imūnreakciju. Covid-19 vakcīnas izstrāde paver ceļu jaunai vēža imūnterapijas klasei.

Pirmo reizi zinātnieki ir izmēģinājuši Messenger RNS (mRNS) vakcīnu pacientam ar nāvējošu smadzeņu vēža formu, un tā izraisīja spēcīgu imūnreakciju.

Vakcīna, kas tika aprakstīta 1. maijā žurnālā Cell publicētajā pētījumā, tika izveidota, ekstrahējot ģenētisko materiālu, ko sauc par RNS, no audzēja no pacienta ar glioblastomu, agresīvu vēža veidu. Pēc tam RNS tika replicēta, lai no mRNS izveidotu vakcīnu, kas ir plāns tam, kas atrodas katrā šūnā, ieskaitot audzēja šūnas.

"Šie rezultāti atspoguļo aizraujošu progresu nākamās paaudzes vēža terapijās, kas izmanto mRNS, tās pašas klases zāles, ko izmanto Covid-19 vakcīnās," Ouens Fentons, farmakoinženierijas un molekulārās farmācijas docents no Ziemeļkarolīnas universitātes Chapel Hill. , kurš nebija iesaistīts pētījumā, pastāstīja Live Science e-pastā.

Izolējot visus mRNS parakstus pacienta audzējā, veidojot lielāku lipīdu nanodaļiņu un vienlaikus ievadot vairāk mRNS daļiņu, Sayour un viņa komanda demonstrēja agresīvu imūnreakciju, kas raksturīga pacienta audzējam. Tā kā mRNS var izolēt, pastiprināt un iepakot piegādei dažu dienu laikā, šīs pielāgotās vakcīnas var izveidot apmēram mēneša laikā.

Sayour un citi pētnieki izvirza hipotēzi, ka lielāka kravnesība padara nanodaļiņu bīstamāku ķermeņa imūnsistēmai, palielinot reakciju.

Un, izmantojot pret COVID-19 vīrusu izstrādāto vakcīnas tehnoloģiju, Sayor un viņa komanda spēja ātri izveidot viena pacienta audzēja specifisku vakcīnu un apmācīt pacienta imūnsistēmu īpaši uzbrukt audzējam, pirms tas mainījies.

Papildināts 10.05.2024 18:18:

Rosalia Te ņemas tie, kurus potēšanās "aizķēra" personīgi. Vienā vai otrā virzienā.

Varētu būt, ka "COVIDa nav" un brīvības cīnītāji un teicēji paši aplaida savu veco tanti Amāliju


KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

PuupoliiC

... piedodiet nenocietos,, nu gribas pieliet ananāsu sulu ugunij,,, nu tjip tak sola tuvākajā laikā kādu efektīvāku vīrusu !!!

Tapē nez vai iepriekšējā pieredze kko līdzēs

Pēdējās izmaiņas: PuupoliiC, 10.05.2024 20:04.


LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.


Šis bija ļoti efektīvs! Blakus vienā ģimenē vienam viegls klepus vai vispār nekas, otrs reanimācijā.

Kur vēl efektīvāks!

Veselīgie sārtvaidži brigadieri un priežu pumpuru vārītājas dezorganizē visus pasākumus! Jo viņiem taču gandrīz nekas nekaitē!

Tāds vīruss, kuram uzreiz 20 procenti kapos, to taču uzreiz ierobežos, uzars ceļu, pa arumiem cirkulēs bruņota patruļa, visiem viss skaidrs!


KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436333