Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Virtuves ideja hruščovkai 5kv.m

Xara

Xara

Iesakiet lūdzu, kur pameklēt, vai padalieties, kam pieredze- kvadrātveidīgai 5.5kv.m hruščovkai vajag iekārtot virtuvi; ir arī aukstumskapis; baigi maziņa. Vešmašīna ar'jāieliek. Krāmēju krēslus lai vizualizētu un nevar saprast. Pameklēšu, kāds šis skaitās mājas veids, bija arī logs uz vannasistabu.

Pārdošanas/izīrēšanas sludinājumus esi jau skatījusies idejām?

piemēram - https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/purvciems/ejdix.html#photo-6

Apdomā par tehniku - mazā dzīvoklī varbūt pietiek ar mazo ledusskapi (tos, kurus sauc par "zem letes" liekamos). Un vai vispār cepeškrāsni vajag (es, ja dzīvotu viena vienīti - man virtuvi vajadzētu ļoti minimālu).

Ieliec virtuves plānojumu, tad te izdomās vairākus variantus.

Vavaa

Es mēģinātu iznest veļas mašīnu ārpus virtuves - vannas istabā, vai daži liek priekšnamā. Ja tas nav iespējams, var mēģināt iebūvēt ledusskapi virs veļas mašīnas (man tagad iebūvēts ledusskapis virs parastiem plauktiem, ir ērtāk nekā ja pie grīdas būtu). Saldētavu var ņemt atsevišķu un izlikt priekšnamā. Cepeškrāsni var arī ņemt mazo apvienoto ar mikroviļņu krāsni, ja gribas abus.

Resnā Žurka

IKEA virtuves plānotājs nav slikts, lai saprastu, ko var un ko nevar.

Ja nav uz jūs ar krievu valodu, tad tur Google daudz bilžu piedāvā. Populārākās versijas ar ieeju no istabas.

Papildināts 25.06.2023 16:28:

Papildināts 25.06.2023 16:34:

https://remont-volot.ru/1051-kuhni-5-kv-m-v-hruschevke.html

Veļas mašīnām tagad ir pieejamas speciālas izlietnes, ko "uzsēdina" uz veļas mašīnas (vannas istabā), kopēja noteka un ūdens padeve. Manuprāt, ļoti labs risinājums. Pagooglē bildes "veļasmašīna zem izlietnes".

Nav ērta tāda izlietne. Ļoti augsta. Un es esmu gara.

Es esmu dzīvojusi hruščovenē, kur veļas mašīna virtuvē, jo tur vannasistaba savukārt ir tik mini, ka tikai ietilpst pods, izlietne un duškabīne. Salīdzinoši LT projekta virtuve ir mazāka, toties vannasistabā var ietilpināt veļeni. Man vnk LT virtuve šobrīd aktuālāka un ikea saplānoju diezgan ok variantu ar visu cepeškrāsni, trauķeni, ledusskapi.

Žurkas ieliktais variants ir ļoti ok. Ja nav svarīgi galds, tad ledusskapi var ielikt arī stūrī (galda vietā). Manai draudzenei ir tāda bez L burta, skapīši tikai pie gala sienas. Minimālāks skats.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436347