Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai ņemt 2 kaķēnus no viena metiena?

AAfrika

AAfrika

Sveicināti.

Esam nolēmuši paņemt kaķēnu. Bet šaudās doma... vai nevajag ņemt uzreiz divus? Dzirdēju, ka ņemot divus no viena meitena, tie ir draudzīgāki.

Vai jāņem 2 puikas, puika un meitene? (notiekti tiks kastrēti/starilizēti).

Ja būs 2 puikiņi- necīnīsies par teritoriju? Un, ja puisītis un meitenīte- tur nebūs nekādas mīlas aktu imitācijas?

Vai pastāv iespēja, ka 2 kaķiem pietiks ar 1 wc?

Kas vēl tāds būtu jāņem vērā?

Par 2 kaķiem domājam ne sevis dēļ (mums pietiktu arī ar 1), bet kaķīšiem nebūs kopā labāk?

Kaapurs

mēs paņēmām divas māsiņas. it kā, jo pēc kāda (ne pārāk ilga) laika izrādījās, ka viena no māsām tomēr ir brālis ). to, kura uzreiz bija ''māsa'' sterilizējām diezgan agri, jo otrs nenoliedzami izrādīja par viņu interesi. ar ''brāļa'' sterilizēšanu nogaidījām. kamēr tas nebija izdarīts, kāvās ar kaķiem, kuri ieklīda pagalmā. tagad vairāk uzbrūk māsai. bet tajā pašā laikā ir arī reizes, kad ir draudzīgi savā starpā - laiza, mazgā viens otru.

tualetes kastes ir 2, viena ar smiltīm, otra ar silikona granulām.

Man ir kaķu brālis un māsa - kamēr kaķēni, tikmēr draudzējās, kad pieauga (abi kastreti/sterilizeti), brālis sāka trenkāt māsu, viņa kļuva bailīgāka. Nav tā, ka kautos (vietas netrūkst, lai ievērotu distanci), bet nu sadzīvo tikai tad, kad pie ēdiena bļodām. Pārējā laikā dažiem metriem vismaz jābūt pa vidu.

Man ir brāļi. Es esmu par šo lēmumu.

AAfrika

Eh, interneta rakstos tieši ir norādīts, ka kaķenīte ar runcīti (steril./kastr.) esot labākais variants. A te, divi gadījumi, un abi ar trenkāšanu

Vairākus gadus rūpējos par pieklīdušiem kaķiem savā rajonā- kas interesanti, brīvā dabā (visi bija ster/kastreti) viņi sagrupējās pa divi. Runči ar runčiem, kaķenes ar kaķenēm. Bija arī pāris kaķēnu metieni- nekāda draudzība viņu starpā pēc izaugšanas.

Ierobežotā vidē (dzīvoklī) varbūt ir savādāk. Bet, ar tagadējo pieredzi, es ļoti apdomātu ņemt 2 kaķēnus bez plāna B, jo darīt, ja nesatiek, kad izaugs. Bērnība ir īsa, bet pēc tam padsmit gadi būs jācieš, ja nu kas.

Labāk tad ņemtu 2 pieaugušus kaķus no patversmes, kas jau tusē kopā.

Ir divi kaķi no viena metiena, brālis un māsa, savā starpā satiek ļoti labi. Noteikti ņemtu divus. Tas, ka viņi viens otru trenkā - ko gan citu no kaķiem var gaidīt? Viņiem ir paredzētas tādas rotaļas. Manējie arī ik pa laikam viens otram pakaļ skrien un sit ar ķepu, bet tieši tāpat viņi sit ar ķepu pārējiem diviem kaķiem.

Papildināts 03.07.2023 17:00:

Viens kacē mazo suni ik pa laikam- un? Tā tas ir.

Mums arī ir divas māsiņas no viena metiena, nu jau abām septiņi gadi, vairāk. Sākumā pirmos gadus bija ļoti draudzīgas, abas kopā spēlējās, gulēja. Tagad viena tāda vairāk neatkarīga, nevēlas nekādus tiešos kontaktus, it sevišķi tādēl, ka pirms trim gadiem vēl uzradās mums runcītis (pieklīda), tagad viņa visus grib izkomandēt, uzšņāc pat māsai. Bet tā visi sadzīvo draudzīgi, ja katrs ievēro distanci. Droši vien mūsu gadījumā situāciju pamainīja jaunpienākušais runcis ar savu aktīvo dabu.

Ņēmām divas reizē, jo šķita, ka viņām pašām tā būs kompānija, kad mēs paši neesam mājās, kas tā arī bija. Zinu arī veiksmīgu gadījumu, kad draudzene, mūsu ietekmē, paņēma divus brālīšus, arī abi veiksmīgi sadzīvo.

Pēc pieredze ieteiktu, ka, manuprāt, labāk sadzīvo viena dzimuma kaķi.

Ar kaķiem ir tāpat kā ar cilvēkiem- radu saites nestrādā, ja abiem nesakrīt raksturi. Man vislaik ir bijuši vairāki kaķi vienā reizē, izņemot pašu pēdējo laiku. Visi ar visiem ir draudzējušies, lai gan nav bijuši no viena metiena. Pēc manām domām, tas ir tāpēc, ka visi ir bijuši vienādi pabaroti, sapaijāti un apčubināti.

Man ir brāļi. Āra kaķi. Kopā iet medībās (nu tā, ka reāli lenc kopā), kopā vāra sūdus, kopā guļ un viens otru mazgā. Bet ir viņiem arī atsevišķās darīšanas un raksturi reāli atšķirīgi. Viens šausmīgi bailīgs, bet šausmīgi ziņkārīgs un tādēļ iekuļas nemitīgās ziepēs, otrs mierīgs un paredzams. Viens ēdīs visu pēc kārtas un eksperimentēs, otrs 3x padomās vai ēdīs vispār un ko jaunu tikai pēc tik ilgas neuzticības, kamēr 1.būs norijis jau abas porcijas (nez kādēļ, resnāks tomēr otrais). Kurš ir vadonis viņu starpā, nevar pateikt, atkarībā no darāmās lietas. 2 džeki rullē

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436361