Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai ņemt 2 kaķēnus no viena metiena?

AAfrika

zemudensroze

Man ir kaķu māsas, bet tantei kaķu māsa ar brālīti. Jā, iesaku ņemt divus kaķēnus no metiena.

Papildināts 18.07.2023 09:18:

Mimsa
Jā, mums pie kaķu māsām arī pieklīda runcis. Bija trakāks laiks, kamēr visi sadalīja vietu hierarhijā, bet nu viss ir nokārtots, katrs zina savu vietu.

kristel

Jā, es paņēmu pērn divus puikas. Mājās jau bija meitene lielākā vecumā. Visi kastrēti/sterilizēti. Ir dienas kad kaut ko padala un pakaujas, bet kopumā viss mierīgi. Sākumā bija visādi kamēr pierada viens pie otra, bet tas nav nekas nepārdzīvojams.

Ā autore vienkārī grib ņemt divus sīkos - ņem un viss būs labi, jo viņi jau kopš mazotnes taču kopā auguši un būs baigie mīļuki abi. Sīkajiem ir jautri abiem, kopā guļ, kopā ēd, kopā blēņas dara. Tikai laicīgi ved sterilizēt abus.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Princa

Es takā vairāk ieteiktu ņemt divus, bet viena dzimuma, lai pusaudžu gados, ja nenovakte ziepes nesavāra.Tam vai no viena metiena nav nozīmes.

Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !

AsTheCopperStatue

ņem un viss būs labi, jo viņi jau kopš mazotnes taču kopā auguši un būs baigie mīļuki abi.
Uz šo es gan nepaļautos. Mums bija 2 brālīši no viena metiena. Izaugot visu laiku plēsās (un nē, tās nebija rotaļas), lai gan lauku mājā vietas bija, cik uziet gan iekšā, gan ārā. Abi bija vienādi sačubināti un vienādi baroti.

Как медное изваянье

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436361