Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tālmācības studijas

Ellija123

Sveikas!

Kādas atsauksmes par online e - studiijām, kas daudz kur šobrīd ir parādījušās?

Ja reāli esi apņēmies mācīties, tad iemācīsies tāpat kā klātienes studijās?

Vēlos iet mācīties grāmatvedību, izvēle ir liela - Alberta koledža, Turība, Biznesa vadības koledža,Banku augstskola. Kā, lai izvēlas?

Sveika! Neiesaku BVK. Pati tur studēju. Viens liels "aplauziens". Milzīga studiju maksa, lai gan pa mēnesi var būt tikai viena mācību lekcija. Runā jau ļoti skaisti, sākumā studijas lielos tempos, bet tagad esot pašā finiša taisnē maksāju par neko, lekcijas nav, atsaucība no pasniedzēju puses vāja. Paši lektori neievēro termiņus, darbi tiek laboti ar nedēļām, brīžiem pat mēnešiem. Bet, protams, uz semestra beigām atzīmes jau būs. Tās saucamās diskusijas jeb mājas darbi visiem vienādi. Vari pilnībā nokopēt no kāda kolēģa darbu, iesniegt un sist plaukstas, ka esi jau sekmīgs. Kā papīrs tīri ķēkša pēc, droši. Ja vēlies iegūt zināšanas un pēc tam tālāk studēt izvēlies labāk ko citu.

P.s. Es gan nestudēju grāmatvedību.

esenif

Cita studiju programma. E-studiju pieredze:

Juridiskā koledža - e-studijas bija būtībā pašmācība. Pasniedzēji saliek Moodle apgūstamo literatūru, tēmas un izpildāmos jautājumus. Bija viena ievadlekcija klātienē. Dažiem pasniedzējiem bija tā ievadlekcija ielikta Moodle. Man bija ļoti grūti. Pārgāju uz neklātieni.

Ekonomikas un kultūras augstskola - e-studijas ir kā klātienes studijas tikai tiešsaistē. Lekcijas notiek noteiktos laikos darba dienu vakaros (viena lekcija dienā). Ja nav bijusi iespēja pievienoties attiecīgajā laikā, tad pieejams ieraksts. Man ļoti patīk, jo neredzu būtisku atšķirību starp klātienes lekcijām un šādām tiešsaistē notiekošām.

Pasniedzēji ir dažādi, kā jau visur pa lielam (vairums vairākās augstskolās strādā paralēli). EKA studentiem prasa novērtēt pasniedzējus - sniegt atsauksmes.

О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/

Es tomēr ieteiktu neklātieni. Vismaz koledžas līmenim. Tālāk, ja dabūts labs uzrāviens un pamati, varbūt bakalauru var turpnāt arī tālmācībā, bet tā vai tā nenormālu uzņēmību vajag. Man ļoti liela nozīme ir kursabiedriem, iespējai sadarboties, mainīties pieredzēm. Tālmācībā kulies viens, kā pa tumsu, nesaprotot vai virziens pareizs..

No nosauktajām noteikti Turība. Jo tā ir augstskola. Pati kādreiz mācījos koledžā (tiesa neklātienē) un iekritu ar to, ka pazaudēju vienu gadu. Trīs gadus pabeidzu un, tā kā gribēju mācīties tālāk, mani ieskaitīja tikai trešā kursa otrajā semestrī + vēl vairākas starpības vajadzēja kārtot. Augstskolā uzreiz arī bija augstāks līmenis (tā gan nebija ne Turība, ne EKA, bet pieļauju, ka līdzīga situācija ir visur).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436383