Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Lēta fasādes apdare

Norma Džīna

Norma Džīna

Kā jums pēc pieredzes šķiet, kāda fasādes apdare ir pati lētākā , bet samērīgi jēdzīgi izskatīga un noturīga? Māja ir siltināta un apmesta ar to pelēko masu.

pelēkais nezvērs

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
На это можно смотреть вечно ..   

Marquise

No lētajiem variantiem labs ir masā tonēts dekoratīvais apmetums "biezpiens". Un cokolam savukārt labs ir akmentiņu mozaīkas dekoratīvais apmetums. Piedāvā dažādi ražotāji. Bet parasti izvēlas vienu ražotāju visai siltināšanas sistēmai. Iesaku izvēlēties normālus gaišos toņus (ziloņkauls, smilškrāsa utt.) nevis oranžos un salātzaļos.. Ne tikai lētāka tonēšana, bet arī labāk izskatās un var grunti netonēt un arī saule nenoēdīs tādu toni kā tas notiek ar košajām krāsām. Tagad nezinu aktuālās cenas, bet no laikiem, kad vēl rēķināju tāmes, piemēram, Sakret bija lētāks nekā Ceresit vai Caparol. Pati izvēlētos to ražotāju, kura līmjava jau ir uz siltinājuma uzvilkta, lai viss no vienas sistēmas.

Papildināts 01.07.2023 21:39:

Piemēram, šis:

https://www.ceresit.lv/lv/systems/facade-systems-etics/ceretherm-aquastatic.html

Papildināts 01.07.2023 21:45:

Un te mozaīkas apmetumu piemēri

Fake it till You make it!!!

Norma Džīna

Man ir tumši brūns jumts. Kādu krāsu iesakat? Ko nozīmē , masā tonēts biezpiens? Varētu likt to biezpienu un cokola daļā ,brūnu akmentiņu apmetumu.

Marquise

Norma Džīna
Masā tonēts nozīmē, ka pats apmetums ir satonēts ar toni un ir gatavs pēc uzklāšanas viss un vairs nav papildus jākrāso. Apmetums sanāk dārgāks, bet nav papildus darbs un papildus krāsa jāpērk un jātonē.Cik es agrāk rēķināju finišā sanāca lētāk tonētais apmetums. "Biezpiens" ir apmetuma tekstūras nosaukums - uz fasādes izskatās tāda grubuļaina virsma kā biezpiens.

Papildināts 01.07.2023 23:46:

Par krāsu. Izlaidīšu daļu par legalizēšanu būvvaldē un fasādes krāsu pasēm un athitektu izvēlētiem toņiem.. Paskaties veikalos toņu paletes un izvēlies, ko vēlies.
Piemēram, šāda veida ir ok krāsa

Papildināts 01.07.2023 23:52:

Savukārt šāda veida košos neiesaku nevienam. Ātri nevaru uzguglēt tiešām šausmas un konkrētais piemērs nav trakākais. Bet reti var redzēt, ka košās krāsas labi izskatās standarta dzīvojamām mājām. Pilna Latvija ar uzskatāmiem piemēriem no kuriem man "acis sāp"

Papildināts 01.07.2023 23:53:

Riktīga koši oranžā disharmonija ar naturāla, mierīga toņa jumtu.

Fake it till You make it!!!

Mēs vasarā siltinajam māju un ir mums tas saucamais biezpiens gaiši, gaiši dzeltenā krāsā. Jumts tumši sarkans, uz brūnu pat velk. Nekāda vaina. Skatāmies un priecājamies.

O, jā, uzmanīgi ar toņiem. Mēs ik pa brīdim pastaigājoties iesmejam par māju krāsām. Daudz kur acīmredzami sanācis par tumšu, par spilgtu. Šausmas. Gan jau sievas nebija mājās, kad vīrs vai daltoniķu brigāde sāka apmest/krāsot.

Norma Džīna

Man galīgi nav nosliece uz spilgtām krasām. Esmu mierīgo toņu cienītāja. Vizuālais šums mani nogurdina un tracina.

Spoks

nav jau nekur teikts, ka apmestā pelēkā masa būs noturīga

Norma Džīna

Spoks
Tu domā tā dekoratīvā? Vai esošais apmetums?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436431