Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Lēta fasādes apdare

Norma Džīna

Spoks

Norma Džīna
esošais, kam pēc teorijas būtu jābūt "līmei" ala Sakret BAK
ja zem viņa nav armējošais siets, tad, visticamāk, viš saplaisās tuvākajā nākotnē

Papildināts 11.07.2023 22:46:

un kāpēc šis jautājums netika uzdots džekiem, kas "meta pelēko masu"?

No praktiskā viedokļa iesaku visparastāko balto krāsu, jo, ja pēc kāda laika vajadzēs ko piekrāsot/pielabot, nebūs problēmas. Bet, ja ir kāds tonis, tad var būt problēmas pēc pāris gadiem tieši tādu dabūt.

Resnā Žurka

Krāsu tonē pēc noteiktas krāsu paletes, attiecīgi nav problēma uzjaukt svaigu porciju, ja saglabā krāsas kodu.

Tikai ražotājs produktu pamazām uzlabo, attiecīgi var būt labāka kvalitāte

Papildināts 12.07.2023 16:36:

Tas, ka balts ir viena krāsa, ir mīts

Jep, baltajam ir tik daudz toņu. Nav tādas vnk baltas krāsas.

Norma Džīna

Vìrs to māju pats cèla un pats arì apmeta. Zem apmetuma ir dzeltens zaĺß siets. Zinu, jo vizuàli atceros visas tas stadijas kà izskatìjàs. Smuki nav, jo nav ne kràsota ne dekoratìvi apmesta, bet nost tur nekas nekrìt un nelobas , un nekad nav kritis.

Taaapati

Mums ir tas biezpiena apmetums, mājai 10 gadu, viss turas ļoti labi, nezinu varbūt no meistara atkarīgs. Māja bija balta. Pirms 3 gadiem bija jāpārkrāso vēja kastes un izdomājām pie viena nokrāsot, atsvaidzināt fasādi gaiši pelēkā tonī, jo jumts pelēks. Es arī iesaku gaišus neuzkrītošus toņus, ļoti labi un svaigi izskatās ainavā.

Papildināts 13.07.2023 10:32:

Biezpienā var jaukt uzreiz toni, to laikam te teica, tad uzreiz sanāk apmetums un krāsa.

Norma Džīna

Nu visticamàk mums būs tas tonètais biezpiens. Un neko citu, jùs ar man neiesakat.....

Marquise

Norma Džīna
Es jau varu daudz ko ieteikt, bet tev bija nosacījums lēts un labs. Man, piemēram, ķieģeļflīzes ļoti patīk. Piemēram, Caparol skaisti varianti, bet tas jau ir ievērojami dārgāk.

https://www.caparol.lv/caparol_pim_import/caparol_lv/products/pdf/279354/BRO_Meldorfer_LV_2023.pdf

Fake it till You make it!!!

Spoks

ar "vagonku" var apšūt

1) lētākā fasāde ir siltināta apmesta;

2) ilgmūžīgāka sarežģītāku mezglu gadījumā (balkoni, lodžijas) ir ar putupolistirolu siltināta fasāde;

3) izvairīties no tumšiem toņiem, ja nav koku ēnojuma dienvidu pusē, jo temperaturas straujas maiņas dēļ sāks plaisāt;

4) siltinājumam izvēlēties dībeļus ar siltinājuma tabletītēm/cepurītēm.

5) kā jau rakstīja tonētais apmetums vai krāsojums, atkarīgs no meistara prasmēm...

Papildināts 17.07.2023 16:53:

Ķieģeļflīzes nav lētākais variants, jo tad nepieciešams cits armējošais apmetums - ar stiklašķiedras diedziņiem apmetumā + siets, un apmetuma biezums dažādiem ražotājiem var būt biezāks, un tad pašas ķieģeļflīzes un šuvotājs tām ( te jāievēro flīžu ūdens uzsūce, ja pārsniedza kaut kādu slieksni, tad bija jāapstrādā ar speciālu līdzekli). + darbs ap 30 eiro/m2 ja pareizi atceros. Tas noteikti nav lēts pasākums.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436431