Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā tīrīt bruģi?

Fejja

Fejja

Kā visefektīvāk iztīrīt bruģi no zāles aizaugušām šķirbām. Vai vienkārši ar nazīti, vai skatījos Depo ir kaut kāds instruments garā kātā?

Tikko no dzīvokļa cilvēka esmu kļuvusi par mājas iedzīvotāju, tāpēc pat nezinu kā vienkāršāk izdabūt to visu ārā un uzturēt. Bruģis nav kopts kādus 2 gadus.

Katram savs

Fejja
Vai vienkārši ar nazīti
Ar nazīti var izgriezt atsevišķas nezāles. Kuras nevar izraut ar rokām. Piemēram, pienenes, vārpatas.

Ja lielāks placis ar sūnām vai vienkārši netīrumiem, tad man ir tāds sens kaplītis, ar tādu kā lenķi galā, grūti izstāstīt. Bet tas tikai nogriež no virsas, dziļās saknes neizvelk.

Papildināts 06.07.2023 20:58:

Pēc tam uzber smiltis un noslauka.

TeoBarta

Man ar bruģis piebesījis. Bakstu ar nazi, bet veca miesa, kauli stīvi locīties. Tagad pēc lietus, skatos, atkal salāti bruģī. Nav kàda ķīmija ko ieliet lai miers uz ilgāku laiku?

Es sūnas no bruģa tīru ar "plastmasas" zaru slotu. Nevis slaukot, bet ar to slotu tā it kā grābtu zāli (grūti aprakstīt), bet sūna notīras ātri un labi.

Resnā Žurka

Etiķis derot škirbas palaistīt.

Lodlampa. Esot atrodami speciāli modeļi tieši šim mērķim.

Augstspiediena mazgātājs.

Birste uz trimmera.

Atkarīgs no netīrības pakāpes un pieejamajiem resursiem.

Dzīvesveids

Ar augstspiediena mazgātāju, tik pēc tam smiltis jāsaber.

Pasam - ar karceru.
vai izsaukt kantori .

Piparlapa

Zāli šķirbās var nogalināt, aplejot ar karstu ūdeni, pēc kādas dienas vai 2 būs nokaltusi.

Trimmeris parastais ir visātrākais un efektīvākais.

Kerheris un smiltis. Man drusku pietrūka smiltis, skatos ka tur sāk augt vēl trakāk. Tā ka smiltis obligāti. Bet bruģim pēc kerhera cita krāsa. Man patīk. Es pati mazgāju. Arī āra mēbeles citā krāsā. Štukoju, ko vēl nomazgāt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436513