IVF, ICSI, IUI Jūnijs/ Jūlijs 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
Pippa

Yuhuuu...paldies par kausiņu...

MsBiMe

Līdzjutēju ovācijas rīt ļoti noderēs

femmefatale

initalaura
Gynoforts labs ,kā arī Poligynax svecītes. Ja netiksi vaļā, tad prasi dakterei Mikosyst tabletes, tās toč nokaus sēni

Vīram profilakses nolūkos jāpasmērē clotrimazola ziede kādas pāris dienas, bet tā kārtīgi jāapzieķē it īpaši ap galviņu

MsBiMe

Vai progesterons 17.1 ir normāls rādītājs pirms FET? Nodevu, nelietojot Amelgen.

KaraLieNNe

initalaura
Viram profilaksei var pasmerēt clotrimalozum smeriti, aptiekas bez receptes. Ar piena seni ir ta ka, viriesiem vinai nav piemerota vide. Viņa padzīvo un nomirst, bet mums ir visu laiku mitra, sēnei labvēliga vide, tāpēc var dzivot ilgi, ja neārstē.

squirtle

MsBiMe
Jocīgi ka Tev bija jānodod vēl pirms Amelgen.

Man parasti lika nodot FET dienā , kad sanāk jau 5 dienas lietots progesterons un arī no rīta ielikta svecīte bija.

Es īsti nezinu cik jābūt, bet 17 liekas diezgan maz. Gan jau liks palielināt devu vai ko papildus.

Man FET dienā parasti bija ap 90 pg.

MsBiMe

squirtle
Nē, es biju domājusi, ka pirms analīzēm šorīt nelietoju. Tā man Amelgen jau 5.dienu.

Redzēs, ko rīt Dr teiks. Man jau iepriekš ir bijušas problēmas ar zemu progesteronu...

MsBiMe
Es domāju, ka tas ir diezgan zems pg, man bez zālēm ir 50 nedēļu pēc ovulācijas.

Nastjak2

MsBiMe
Man ar ta bija.tas skaitijas zems Un papildus lika špricēt vēl pg

Pilens

MsBiMe
Tev noteikti dr. liks klāt špricējamo, padārgs, bet patiešām ļoti labs. Man arī tika no Amelgen nebija augsti rādītāji, bet pieliekot klāt špricējamo, ļoti labi rezultāti. Vienīgi viņš tāds sāpīgs - no kā nevajag baidīties, galvenais rezultāts. Lai izdodas!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18436593